פורטל שיתופים לייעול העסק

פורטל שיתופים לייעול העסק שלך

בסיוע הטכנולוגיה המתקדמת בימינו, תוכלו להינות משירותי הפורטל, הניתנים לכם מהחברות המקצועיות המורשאות לספק לכם את השירות.

שירותי הפורטל מתחלקים למספר רב של סוגים, ביניהם פורטל שיתופים, פורטל מעקבים, פורטל ארגוני ועוד… כל אלו נועדו להביא לשיפור בתי העסק ולהתנהלות נכונה עם הלקוחות, עם העובדים, עם הספקים ועם השותפים בכל עסק.

> קראו מידע נוסף http://cloudcom.co.il/pipedrive-pipeline-management

סוגי פורטל שיתופים לעסק שלך

פורטל שירות לקוחות- תוכלו להעיזר בפורטל זה כדי לפתוח הרשאות לקיום דיונים שונים, בקרב לקוחותיכם, בצורה קלילה ויעילה.

שיתוף הפעולה בין הלקוחות השונים ובין נציגי השירות מטעמכם, ישפרו את מתן השירות ללקוחות ויענו על השאלות הרבות שעלולות לצוץ.

בנוסף, תוכלו להקים פורומים שמתייחסים לעניינים דומים בקרב הלקוחות שלכם ובכך תרחיבו את קהל הלקוחות ותוציאו את הלקוחות שלכם מרוצים.

פורטל ניהול קריאות- באמצעות שימוש בפורטל מיוחד זה, תוכלו לאפשר ללקוח גישה לקריאה שביצע, כך יוכל הלקוח לבדוק את מצב הקריאה בכל עת, דבר שיועיל בשירות הלקוחות ובסופו של דבר כמובן, לעסק שלכם.

אפשרות נוספת בה תוכלו להשתמש, היא מתן מאמרים מתאימים עבור הלקוחות שלכם, בהתאם לקריאות השונות והשאלות הרבות שלהם, כך תייעלו את שירות הלקוחות ותקבלו גם חוות דעת לגבי המאמרים שלכם.

פורטל ניהול משימות- פורטל זה נועד בכדי לעשות לכם סדר במשימות הרבות שעליכם לבצע. השילוב בין המעקב אחר המשימות ובין ההתאמה האישית של הפורטל עבורכם, עושה לכם חיים קלים ומסודרים שייקלו עליכם בניהול העסק.

פורטל שיתוף מידע- שיתוף מידע בזמן אמת כמו שיתוף קבצים בארגונים עם העבודים, הלקוחות, הספקים או השותפים, מהווה כאבן דרך בהצלחת העסק שלכם.

תוכלו לגרום לזה לקרות בעזרת השימוש בפורטל שיתוף מידע, שיאגור את כל המידע הנחוץ למקום אחד וכך תוכלו להתעדכן לגבי הנושאים החשובים בזמן אמת.

לסיכום- סוגי הפורטל השונים הומצאו, בכדי לתת מענה למספר הבעיות הרב שהגיע מבתי העסק השונים. חברה מקצועית ואמינה, שמתמחה בסיפוק הפורטלים הללו עבור העסק שלכם, תתאים עבורכם את סוגי הפורטל השונים שנכונים לעסק שלכם וכך תוכלו לייעל את העסק מכל הבחינות.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה
Default
meirov

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה

קצבת הזקנה היא קצבה אשר מסייעת לא מעט לאוכלוסייה אשר הגיעה לגיל הפרישה לפנסיה. בשל העובדה שקצבת הזקנה והפנסיה נחשבות כדבר יעיל וחשוב מאוד לכל אדם שמגיע לגיל פרישה, משרד האוצר תיקן בשנת 2012 את תיקון 190 לפקודת מס הכנסה. מדובר על תיקון שמטרתו העיקרית הינה להחזיר את האטרקטיביות של החיסכון באמצעות קופות גמל.  התיקון אמור לעודד הן את האזרחים

קרא עוד »
תוכנית פיננסית
Default
meirov

תוכנית פיננסית

היום ניתן למצוא לא מעט יתרונות ולא מעט סיבות, מדוע כדאי להשקיע בתוכנית פיננסית. אחד היתרונות הבולטים ביותר, הוא העובדה שמדובר על עלות ניהול נמוכה באופן משמעותי, מכל עלות ניהול אחרת. כמו כן, כדאי לזכור כי מי שישקיע בתוכנית פיננסית, בעצם ישקיע בחברות הביטוח אשר מנהלות את כספי הפנסיה במשך שנים ארוכות. החוק בארץ מחייב את חברות הביטוח להשקיע כ-

קרא עוד »
שירותי עימוד ספרים
Default
meirov

מה עושים בעבודת עימוד ספרים?

ההוצאה לאור של ספר חדש, הינה תהליך ארוך ומורכב, המכיל שלבים שונים שהספר חייב לעבור בטרם פרסומו. אחד השלבים החשובים ביותר, הינו השלב של עימוד הספר. שלב זה מצריך לא מעט ניסיון ומיומנות, היות ויש צורך לעמוד בסטנדרטים מסוימים הקבועים מראש. לא ניתן להוציא לאור ספר, שאינו עומד בדרישות מסוימות, היות ורוב הקוראים יעדיפו תמיד לקרוא ספרים הנראים לפי הפורמט

קרא עוד »
פיצויים לנפגעי שואה מגרמניה
Default
meirov

למה כדאי להשתמש בסיוע משפטי לתביעת פיצויים מגרמניה?

בכל מה שקשור לפיצויים מגרמניה, לעשות את זה לבד זה דבר אחד. יחד עם עורך דין, הסיפור נהיה שונה בתכלית לטובתכם. בין היתר, גם האגף לסיוע משפטי במשרד המשפטים מעניק ייצוג וליווי משפטי לניצולי שואה ללא עלות, בהליכים מול הרשות לזכויות ניצולי השואה, קראו בהרחבה. למה כדאי להשתמש בסיוע משפטי לתביעת פיצויים מגרמניה | אם אתה רוצים לגשת לפתוח תיק

קרא עוד »

לא בעיה למצוא נוטריון בתל אביב

מקצוע עריכת הדין, בארץ, הוא בין המקצועות הנפוצים והמבוקשים. סטודנטים, בוגרי האוניברסיטאות והמכללות למשפט, המבקשים להיות מוסמכים לעורכי דין מומחים בתחומם, עובדים קשה מאוד, עם השקעה של שעות רבות במגוון תחומים, במסגרת הלימודים וההתמחות, על מנת להרוויח את הזכות להיבחן על ידי לשכת עורכי הדין של ישראל, בכדי לקבל רישיון הסמכה מקצועי ואת התואר 'עורך דין'. זהו מסלול לימודים והכשרה

קרא עוד »
מה זה סיווג קבלני?
Default
meirov

מה זה סיווג קבלני?

כל מי שעוסק בעבודה כקבלן, יודע כי אם הוא רוצה להיות מוכר, הוא חפץ שהלקוחות ימצאו אותו בקלות, הוא מעוניין לזכות בשם טוב ולהית רגוע כי לא בודקים אותו באלף עיניים לפני שמבקשים ממנו שירות, חייב לדאוג לרישום בפנקס הקבלים. אם הוא יהיה רשום שם, הרי שכל מי שירצה לקחת את שירותיו יעשה זאת בלב שקט. זאת בגלל האמינות הגבוהה

קרא עוד »