Default

הכיצד מזהים יועץ עסקי מקצועי? מדוע ייעוץ ופיתוח עסקי עשוי לעזור גם לך?

Identify a professional business consultant? Why can consult and business development help you too?

האם יש נוסחה לגלות יועץ עסקי איכותי ומקצועי? האם ניתן לשכנע ספקנים מעולם העסקים הישראלי כי תרומתם של יועצים ארגוניים העוסקים בפיתוח עסקי ועדכון אסטרטגיות עשוי להביא ערך אמיתי וקל למדידה? אנו מבקשים לקבוע בצורה חדה וברורה כי ייעוץ עסקי איכותי באמצעות יועץ עסקי מקצועי – יועץ אסטרטגי עשוי לתרום ולהביא לשינוי משמעותי בקרב חברות ועסקים משפחתיים המבקשים להניע הבראה שינוי או צמיחה מצד אחד, ומהצד השני מבקשים לשפר ולסדר את המבנה הארגוני ואת דפוסי הניהול והאחריות בקרב המנהלים והעובדים.

הדרך לבחור נכון ביועץ עסקי איכותי.

במצבים של עבודה מול חברות ועסקים משפחתיים, תרומתם של יועצים עסקיים גדולה אף יותר. ייעוץ עסקי וליווי תהליכים אסטרטגיים בקרב חברות ועסקים משפחתיים עשויים לשפר את ההתנהלות העסקית ובעיקר את התוצאות והרווח.  מה תרומתו של יועץ עסקי או ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי, בעבור עסקים וחברות משפחתיות המבקשות להניע שינוי וצמיחה ובעיקר להקטין את הסיכוי למשברים משפחתיים בעת העברת "המקל הניהולי" לדור השני או לדור השלישי?

למנוע כאוס ניהולי בחברות משפחתיות?

מהי הדרך היותר נכונה למנוע כאוס ניהולי מיותר? להתמודד נכון יותר עם "משפחתולוגיה" ניהולית מיותרת והולכת וגדלה בעסקים וחברות משפחתיות שבני הזוג של הדור השני ואו הילדים מתחילים להיכנס גם לניהול השוטף? היה וגם אתם מרגישים נכון להימנע ממצבים קשים – זה הזמן להיעזר ביועץ עסקי- יועצים עסקיים בעלי ניסיון וידע בליווי חברות ועסקים משפחתיים להמשך צמיחה.

בחרו לעבוד עם יועצים עסקיים שיש להם ניסיון מקצועי מוכח

ראשית עליכם לשקול היטב במי לבחור לידכם כאשר אתם נזקקים ליועצים עסקיים, יועצים ארגוניים שיש להם ניסיון ויכולת מקצועית לעזור לכם בתהליכים. חשוב ונכון כי תבדקו את ניסיונם המוכח בקרב חברות ועסקים שחוו בעבר משברים ואו אתגרים שעומדים כעת בפניכם? יועצים עסקיים שהתמודדו עם מצבים מאתגרים לא פחות מהאתגרים שלכם נכון להיום. חשוב כי תפנימו פעם אחר פעם את האכזריות של העולם העסקי, חברות ועסקים שדורכים במקום בסופו של תהליך מאבדים לקוחות ואף עשויים להיעלם. כיועצים עסקיים יש לנו ניסיון  מול חברות במשבר שהזדקקו לתהליכי הבראה קשים. אנו מבקשים לקבוע כי הניסיון המקצועי המוכח עשוי לקצר תהליכים ולהביא לזיהוי מהיר של הדברים שצריך לשפר בכדי לחזור לתהליכי צמיחה עסקית וניהולית.

חפשו תמיד יועצים עסקיים שכייף ללמוד מניסיונם!

חפשו יועצים כמוך וכמו השכן מהדלת ממול. כזה שניחן ביכולות תקשורת גבוהות. הימנעו בכל מחיר לגייס לצידכם יועץ עסקי – יועץ ארגוני "מנופח אגו" המציג ביטחון עצמי רב מידי! כזה שמכיר את כולם, יודע את כל התשובות לכל השאלות ובעיקר מתרכז רק בלהקשיב לעצמו. אנו ממליצים כי תמיד תחפשו יועץ עסקי שיש לו יכולת תקשורתית גבוה במיוחד. יש לו יכולת הקשבה ואמפטיה ובעיקר הוא שותף לערכים ולתרבות ניהולית הקרובים לליבך. עליו להיות אמין נעים להיות בחברתו ובעיקר מביא סט התנהלות המציגה יכולות בינאישיות גבוהות מהממוצע.

מהם כיווני ההתפתחות של החברה שלך?

מפגשים להעניק לך מפגש סיעור מוחות במתנה שיתמקד ויעסוק בשאלה שגורמת לא אחת לנדודי שינה רבים לאחרונה? המפגש יעסוק באיתור מנועי הצמיחה החדשים שלך לשנים הבאות. כיועצים עסקיים נתמקד יחד בחשיבה פורצת גדרות וננסה לפענח את עתיד התחום והמגמות לעתיד. אנו שמחים להציג כאן רשימה של תחומים שבם מעורבותם של מקצוענים כמונו, בתחומי הפיתוח העסקי והנעת תהליכי שינוי וצמיחה מאד נכונה ונדרשת גם אצלך בארגון.

הנושאים ברמת הכותרות:

כאשר חברות ועסקים מבקשים לצמוח באמצעות מיזוגים ורכישות? פעמים, כאשר נכון לבדוק אפשרויות ליצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים שאמורים לייצר סינרגיה וערך לשני הצדדים. אנו מבקשים לקבוע כי תרומתו של מומחה בייעוץ ופיתוח עסקי מאד נחוץ במצבים שנדרש לאתר את מנועי הצמיחה החדשים? לחפש קהלים ושווקים משיקים להמשך הצמיחה. במפגש נרחיב ונעלה נושאים הקרובים לליבך. מפגש סיעור מוחות ללא עלות במיוחד בשבילך.

שווה כי נכיר

מנגד פעמים מעורבות הפיתוח העסקי והייעוץ האסטרטגי עשויים להידרש במצבים בו החברה או ההנהלה והמנכ"ל מבקשים לבדוק כניסה לשווקים בינלאומיים. זאת רשימה חלקית ברמת הכותרות בלבד. כחברה לייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי, אנו כדרך חיים מקצועית החלטנו להעניק מפגש "סיעור מוחות" במתנה, ללא עלות ומחויבות שבו נבחן יחד האם גם אצלך בשלו התנאים לביצוע שיפורים ועדכונים בתוכנית העסקית ובתוכנית השיווקית? שווה כי נשוחח- צלצל 0544814332 ישירות למשה גרימברג

המחברים:  עדי יצחק  ומשה גלילי