דיור למשתכן

מה חשוב לדעת לפני שנרשמים להגרלת מחיר למשתכן?

רוצים להירשם להגרלות של מחיר למשתכן? יש כמה נקודות חשובות שעליכם לדעת אותם לפני שאתם מכניסים את עצמכם לעניין. וזאת כדי שיהיו לכם סיכויים טובים יותר לזכות בדיור למשתכן, ועל מנת שתדעו כיצד להתנהל באופן הנכון שיגדיל את הסיכויים שלכם לזכות בהגרלות. בואו וקראו על כך.

מה שצריך לדעת

  • זכאות – לא כל אחד יכול להשתתף בהגרלות. יש כללים המגדירים מיהם אלו שיוכלו להיות זכאים לרכוש דירה במחיר למשתכן. חשוב לבדוק את תנאי הזכאות ולהשוות את הנתונים האישיים שלכם. וזאת כדי לוודא שאתם אכן יכולים להשתתף בהגרלות.
  • סיכויים – יש מספר רב של הגרלות ופרויקטים במסגרת תכנית מחיר למשתכן. מה שאומר שיש יחידות למשתכן רבות שנערכות עליהן הגרלות, ויש סיכויים טובים לזכות בדירה. כמובן שכדי לזכות חשוב להשתתף בהגרלות רבות ולא לוותר. ככל שתשתתפו ביותר הגרלות אתם מגדילים כמובן את הסיכויים שלכם לזכות.
  • תנאים נוחים לתשלום – מלבד העובדה שתכנית מחיר למשתכן מאפשר לזכאים לרכוש דירה במחיר מוזל משמעותית מהמחיר המקובל בשוק, יש לרוכשים הטבות נוספות ואפשרויות מימון נוחות יותר. זו סיבה נוספת לכך שכדאי מאוד לנצל את ההזדמנות בשתי ידיים, ולא לוותר.
  • יש ארגון זוכים אשר מאגד את הזוכים ודואג שהם יקבלו את כל המידע הנחוץ. וזאת כדי להגדיל את סיכויי הזכייה, וכך לסייע לכל אחד מהמשתתפים לזכות בדירה הרצויה לו.
  • חשוב מאוד להגדיר אילו אזורים מתאימים לכם. וזאת כדי לדעת לאילו הגרלות נכון לכם להירשם. אמנם לא נכון להגביל את עצמכם לאזור מסוים בלבד, אבל כן כדאי להחליט אילו פרויקטים עשויים להתאים לכם.
  • ידע הוא כוח, וזה נכון מאוד גם לעניין זה של השתתפות בהגרלות של מחיר למשתכן. לכן כדאי לקרוא, להתעדכן ולדעת מה מתרחש בעניין. כך תוכלו להיות הראשונים לדעת על פרויקטים חדשים או על חידושים בתכנית. זו דרך נכונה להגדיל סיכויים ולעזור לעצמכם להגיע לדירה משלכם.

הגרלות מחיר למשתכן – כדאי להשקיע בעניין כדי להצליח לרכוש את הדירה עליה אתם חולמים. התכנית מוזילה משמעותית את מחיר הדירות ומאפשרת דיור במחיר אפשרי יותר.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

עוסק מורשה
Default
meirov

מיסוי בינלאומי

משק כלכלי רחב וחסר גבולות מאפשר לישראלים לבצע מסחר ועסקים מעבר לים. אבל גם על רווחים והכנסות ממסחר בינלאומי יש מיסים שצריך לשלם. מיסוי כזה משלב דיני של מס זר (משמע של מדינות אחרות) ותשלומים על פי אמנות מס בינלאומיות. כיום כל תושב מדינה אחת חייב לשלם מיסוי בינלאומי על הכנסות מפעילות בשוק העולמי, בזמן שאחוזי המס נקבעים גם בהקשר

קרא עוד »
עורך דין לענייני ביטוח לאומי
Default
meirov

מקרים בהם תזדקקו לשירות עורך דין לענייני ביטוח לאומי

אז ניסיתם באופן עצמאי אולי, לפנות לצד האנושי של הביטוח הלאומי, אבל אז, שלא במפתיע, הסתבר לכם שאין כזה. אין לב. ואלו הנהלים.  ולמרות שאתם יודעים שמגיע לכם, הצליחו להערים עליכם עם ערמת טפסים גבוהה. נראה כאילו כל טופס משריץ עוד שתיים לפי קצב ידוע מראש.  זה המקרים שתצטרכו עו"ד נזיקין שמתמחה גם בענייני ביטוח לאומי.  רוצים לדעת עוד? אין

קרא עוד »
מומחה לדיני אינטרנט
Default
meirov

איך מוצאים מומחה לדיני אינטרנט?

עולם האינטרנט מספק, בין היתר, שפע של אפשרויות ליזמות עסקית. ניתן ליצור אפליקציות, תוכנות, ספרים דיגיטאליים, קורסים דיגיטאליים, סטארט אפים בתחומים שונים ועוד. כל מי שמפתח תוכן דיגיטאלי חייב להקפיד על מספר כללים, ובראשם הצורך להגן על היצירות והמיזמים שלו. בנוסף, הוא חייב להקים את המיזמים מבלי להפר זכויות יוצרים של אחר. קיימים עו"ד לדיני אינטרנט המתמחים בתחומים שונים כמו:

קרא עוד »
מה חשוב לדעת על בדיקת שכר
Default
meirov

מה חשוב לדעת על בדיקת שכר

ייתכן מאוד שנתקלתם כמעסיקים במושג זה של בדיקת שכר, אך לא ידעתם בדיוק מהו תפקידו ואיך הוא קשור לארגון או לעסק שלכם. עם השנים, יותר ויותר מעסיקים מגלים, כי פונקציה זאת היא חשובה מאין כמוה ומתפקדת כהגנה על המעסיקים במקרים בהם הוטלו עליהם קנסות ועיצומים. מה חשוב לדעת על בדיקת שכר  בחודש יוני בשנת 2012 נכנס לתוקף החוק להגברת האכיפה

קרא עוד »
חברה לתליית שלטים בגובה
Default
meirov

מה חשוב לבדוק בבחירת חברה לתליית שלטים בגובה?

כיום יש לא מעט חברות אשר מציעות שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה. תליית שלטים בגובה יכולה לחשוף את המוצר או השירות שלכם לעיני רבים ולכן לא מעט אנשים בוחרים לפרסם את עצמם בדרך זו. אך רגע לפני שאתם ממהרים להיעזר בשירותי חברה המציעה תליית שלטים בגובה, קיימת חשיבות רבה לדעת לבחור נכון את החברה המקצועית והמנוסה ביותר. תליית שלטים

קרא עוד »
עבודות למטפלות זרות בישראל
Default
meirov

עבודות למטפלות זרות בישראל

החל משנות התשעים, פחות או יותר, החלו להיכנס לישראל יותר ויותר עובדות זרות אשר מחפשות caregiver jobs in israel ומספקות שירותי סיעוד עבור אנשים מבוגרים. היה זה תהליך שנבע הן משינויים דמוגרפיים בחברה הישראלית, שכן קבוצת המבוגרים גדלה והיה צורך לספק להם שירותי סיעוד איכותיים, ומנגד, נוצר מחסור עצום באחיות ומטפלות. מה עוד שהאפשרות לשכור את שירותיהן של מטפלות זרות,

קרא עוד »