לתבוע על נזקי גוף

מתי אפשרי לתבוע על נזקי גוף

מתאונת דרכים להחלקה ונפילה – רוב האנשים יהיו מעורבים באירוע שמוביל לפציעה בשלב כלשהו בחייהם. כמובן שלא כל תקלה מולידה פעולה משפטית, אך כאשר אדם או גורם אחר טועים באשמת נזקכם, יתכן ויהיה לכם תביעת פגיעה אישית תקפה.

האם יש לי זכות לתביעה משפטית?

סעד משפטי לפגיעה גופנית, יכול להגיע באמצעות הגשת תביעה בגין נזקי גוף בבית המשפט, או באמצעות תביעת ביטוח שהוגשה למבטח הצד הנפגע (או במקרים מסוימים, שהוגש למבטח שלך). 

כל סוג של פעולה כזו, מאפשר לך להחזיר פיצויים בגין נזקים, כלומר כל ההפסדים הנובעים מהתאונה והפגיעות שלך. זה כולל את החשבונות הרפואיים שלך, הכנסה שאבדה, "כאב וסבל" וסוגים אחרים של הפסדים.

מתי אפשרי לתבוע על נזקי גוף

כאשר אדם נפגע בעת עבודתו או בתוך 5 ימים מרגע פגיעתו, הוא יוכל לגשת ולהתחיל לבדוק מהם הפיצויים והאפשרויות המשפטיות העומדות לפניו. אם נפגעתם במהלך העבודה, בדקו קודם האם באמת התאונה קשורה למקום העבודה.

כאשר הבנתם שבאמת מצב הפגיעה אכן שייך למקום העבודה, משרדי עו"ד נזיקין כמו כאן למשל המטפלים בנסיבות אלו ישמחו בוודאי לעזור לכם ולהגיש לכם את הטיפול המשפטי הטוב ביותר שניתן מבחינה משפטית.

מה שאתה צריך כדי להוכיח פגיעה במקום העבודה

אם אתה רוצה להגיש תביעת פגיעה (באמצעות תביעת ביטוח או תביעה משפטית), בדרך כלל אתם צריכים להיות מסוגלים להוכיח שהאדם שאתם טוענים נגדו, היה רשלני איכשהו, והרשלנות שלו הובילה לפציעות שלכם.

על פי דיני נזקי גוף ראו באתר https://www.work-accidents.co.il, הנטל להוכיח את שני המרכיבים העיקריים הללו – תקלה ונזק – יוכל על האדם המגיש את התביעה. אם טענתך תעשה את כל הדרך למשפט, התקן המשפטי שבאמצעותו עליכם להוכיח את טענתכם, הוא על ידי נטייה מוקדמת של הראיות, מה שאומר שאתם חייבים להוכיח אותם (בפני שופט או חבר מושבעים).

קחו בחשבון שלא כל מקרה של פגיעה יגיע לשאלה האם הצד השני התרשל או לא (אם כי ברוב המקרים כן). אם הפגיעה שלכם נגרמה כתוצאה ממוצר פגום או מתאונה במקום העבודה, תביעתך תפעל לפי כללים שונים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

השקעות P2P עם טריא
Default
meirov

השקעות P2P – מתחילים בקטן עם טריא

אתם לא צריכים להחזיק בהון רב על מנת להתחיל להשקיע את הכסף שלכם עם הפלטפורמה המתקדמת של טריא. מדובר במערכת שמבוססת על עיקרון של הלוואות חברתיות בין אנשים. כך שאם אתם רוצים להרוויח כסף, תוכלו לתת הלוואות לאנשים אנשים דרך המערכת ולקבל על כך תשואה יציבה וסולידית. אם אתם מחפשים אחר דרך יציבה ובטוחה להשקיע את הכסף שלכם, הרי שזוהי

קרא עוד »
עורך דין רשלנות רפואית במרכז
Default
meirov

עורך דין רשלנות רפואית במרכז – איך מוצאים?

משרדי עריכת דין במרכז שידועים כבעלי ניסיון בטיפול בתביעות רשלנות רפואית יידעו לתת לכם את העצה הנכונה ולפעול בנחישות למימוש הזכאות שלכם לקבלת פיצוי. אם אתם סבורים שנגרם לכם נזק בעקבות מקרה של רשלנות רפואית – אל תהסו לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית במרכז להתייעצות והגשת תביעה. החשש שלכם מפני הגשת תביעה נגד גוף גדול כמו משרד הבריאות או

קרא עוד »
עורך דין אובדן כושר עבודה
Default
meirov

עורך דין אובדן כושר עבודה

מחפשים עורך דין אובדן כושר עבודה? רוצים לא להישאר מאחור כאשר מתרחשת תאונת עבודה? אם חשוב לכם לקבל את העזרה המועילה ביותר, אנחנו כאן כדי לספר לכם מה עושים, כאשר חלילה אדם מאבד את כושר עבודתו. עורך דין אובדן כושר עבודה  לא פעם אנשים שמגיעים לשלבים המאוחרים של חייהם, מאבדים את כושר העבודה שהיה להם כל השנים ומוצאים עצמם באיזושהי

קרא עוד »
אוהלים להשכרה
Default
meirov

אוהלים להשכרה

מיקום נכון לקיום אירוע הוא נושא המשתנה בין אנשים. ישנם כאלו – השמרנים יותר, שיבחרו לערוך את האירועים שלהם באולם רגיל, אולי יוקרתי יותר, בהתאם למעמדם. אך יש את אלו שיעדיפו לערוך אירוע מגוון שונה ומרגש באוהל מבית נתנוב אוהלים. הגשמת חלומות באוהל לקיום אירוע באוהל יתרונות רבים. ראשית מיקום הצבת האוהל הוא גמיש ויתקיים כפי רצונכם. אם חלמתם על

קרא עוד »
קאפו לגיטרה
Default
meirov

מהו קאפו לגיטרה ואיך משתמשים בו?

הקאפו הוא אביזר קטן שנצמד לשריגי הגיטרה כאשר תפקידו של הקאפו הוא להעלות את סולם הנגינה – באמצעות פעולת לחיצה על מיתרי הגיטרה. אם למשל יש לכם צורך בסאונד של אקורדים פתוחים ואתם לא יכולים בסולם בו אתם נמצאים להגיע לאקורדים פתוחים, תוכלו באמצעות קאפו לגיטרה לעשות זאת. מוזיקאים ואומנים מיומנים נעזרים בקאפו במקרים בהם הגיטרה מכוונת שלא בהתאם לסטנדרט,

קרא עוד »
Default
meirov

גירושין בהסכמה: איך להתגרש יפה?

משמעות הדבר של להתגרש יפה היא להתגרש בהסכמה ובהבנת הצרכים והאיזונים של כל אחד מהצדדים, מתוך מטרה לראות את טובת הילדים ומתוך ההבנה שלכל אחד מהצדדים יש צרכים ורצונות וללא איזונים והתפשרויות הדבר יגיע לכדי מחלוקות וריבים, כמו גם להוצאות משפטיות גבוהות לעורכי דין. חלוקת הזמן עם הילדים  בני הזוג צריכים להסכים ביניהם כיצד יחלקו ביניהם את הזמן עם הילדים.

קרא עוד »