הלוואות לעסקים – מתי ואיך עושים את זה?

הכסף הוא הדלק של העסק בכך אין ספק בכלל אולם מרבית בעלי העסקים פותחים עסק כשאין לכם מספיק כסף להחזיק מעמד עד שיצליחו לייצב את מדד ההכנסות/הוצאות של העסק. משום כך, העסק אשר נמצא בהפסדים כלכליים בשנתו הראשונה מגיע למצב של סחרור הלוואות או למצב שבו אין תזרים לעסק לעבוד ובעל העסק נאלץ לסגור את העסק. גם במהלך אורך חייו של העסק ואפילו אחרי שנים יפות של הכנסות טובות והצלחה, לקוחות גדולים עשויים לעזוב, התדמית של העסק עשויה להיפגע בדרך כלשהי ודברים אחרים יכולים לפגוע במצב הכלכלי של העסק ולגרום לנפילתו.

במילים אחרות – הכסף הוא מה שמחזיק את העסק ולכן לעתים הלוואות לעסקים יהיו הפתרון הטוב ביותר שיוכל להציל את העסק שלכם ולתת לכם עוד זמן להיערך בהתאם.

מתי נרצה לקחת הלוואה לעסק?

  • הלוואה לצורך הקמת עסק – רוצים לפתוח עסק ולא מצליחים לחסוך מספיק הון אישי? כעת תוכלו לקבל את ההשלמה כהלוואה בערבות המדינה במידה ותעמדו בדרישות השונות ודירוג האשראי שלכם תקין כמובן.
  • הלוואה לגישור על פערי תזרים – עסקים בתחומים מסוימים מקבלים את הכסף במועד מאוחר יותר באופן מהותי מזה שהם משלמים עבורו. לדוגמה: סוחרים המשלמים ליצרנים ומייבאים סחורות לארץ, משלחים את הסחורה לנקודות מכירה שונות ברחבי הארץ ומקבלים תשלומים שוטף פלוס וכתוצאה מבעיות תזרים לא יכולים לקיים את הפעילות התקנית של העסק.
  • הלוואה לצורך פיתוח העסק – רוצים לפתוח סניף חדש? לפתח מוצר חדש? להוסיף מחלקה למשרד?

ממי כדאי לקחת הלוואה לעסק?

כמובן שהגוף הראשון שבדרך כלל אנשים יפנו אליו הוא הבנק אולם כיום ישנם לא מעט גופים חוץ בנקאיים מספקים הלוואות לעסקים, עם תנאים אטרקטיביים יותר ודרישות פחות נוקשות. כמו כן ניתן במקרים רבים לקבל הלוואה בערבות המדינה בפניה לגורמים הנכונים המנהלים בקשות מסוג זה מטעם הקרנות המשתפות פעולה עם המדינה לענייני הלוואות לעסקים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן