ארונות מעוצבים – האם הם עולים יותר?

ארון מעוצב הוא כזה שיש לו הצהרה. זה נכון כי ארונות בראש ובראשונה נועדו להכיל דברים אשר יימצאו בתוכם בצורה נוחה, אך בין כל הפונקציונאליות הדי חשובה הזו יש גם את העניין של העיצוב שעליו גם מתעכבים הצרכנים לא מעט, למידע נוסף. לעיצוב יש השפעה גדולה על ההחלטה האם לבחור ארון מעוצב אחד על פני האחר, וכאן עולה השאלה האם זה המעוצב בהכרח יהיה גם כזה אשר עליו נשלם יותר?

כולם מעדיפים מראה מעוצב

אם נביט אל עבר ארון בגדים שמגיע חף מכל סוג של עיצוב ולאחר מכן נביט על פני ארון בגדים שיהיה לו עיצוב, הבחירה בין השניים תהיה הרבה יותר ברורה והרבה פחות קשה. מראה מעוצב הוא כזה שהאדם יכול להתחבר אליו בצורה הרבה יותר טובה ולהבליט את הטעם האישי והסגנון שלו, גם כאן. ישנם עיצובים שנראים יוקרתיים, עיצובים שנראים כפריים ועיצובים שנראים לגמרי מודרניים, וכל אחד חופשי  לבחור עבור עצמו איזה מן העיצובים מתחבר אל העיצוב שרוצים לסגנן עבור כל חלל, ולכן ארונות מעוצבים הם חלק בלתי נפרד מהעולם הזה של עיצוב פנים החלל של חדר השינה, קראו בהרחבה בלינק https://roome.co.il/complete-children-rooms.

מראה מעוצב בהשקעה כספית נמוכה

אז, האם העובדה כי ארון בעל מראה מעוצב בהכרח תביא אל עלות גבוהה יותר? לא בהכרח. מדוע? כי כל ארון מגיע עם סטייל כל שהוא גם הוא די בסיסי, הוא יכול להיות בעל עיצוב קלאסי סטנדרטי או כזה עיצוב שעליו מבצעים אדפטציה אל כל מה שהכי מתאים מבחינה חיצונית באופן אישי, אבל מן הבחינה של העיצוב זה לא מה שיכתיב את העלאת המחיר, כי אם העלות של החומרים והטרנד שנעשה הכי טרנדי שעבורו לפעמים מעלים את המחירים ביחס אל כל האחרים. 

כך למשל, דבר זה בולט בעולם של הדלתות שלהן הצבע הלבן יעלה יותר בהשוואה לכל האחרות, וזה נכון עבור ארונות מעוצבים שיהיו מעוצבים בסגנון יוקרתי אך יגיע עם תג מחיר שהוא מפתיע ולגמרי סביר. מה בוחרים? זה כבר לגמרי דבר אישי, שיכול להיות מושפע מכל מיני אלמנטים ולא רק מזה שמפנה אל העיצובים הכי אהובים.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן