למה מהנדסים צריכים ביטוח?

כמו כל בעל עסק אחר, גם למהנדסים יש כמה חובות חוקיות שעוזרות לשמור על הזכויות שלהם לאורך השנים. כאשר בראש ובראשונה עומדת הדרישה לרכוש תוכניות ביטוח שונות כמו ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים, לכל צרה שלא תהיה. וכדי לעשות לכם קצת סדר בעולם הביטוח של המהנדסים, יצרנו לכם את המדריך המקוצר הזה.

שלושה סוגי ביטוחים למהנדסים

כל מהנדס חייב להחזיק לכל הפחות בשלושת הביטוחים הבאים, כדי לשמור על עצמו מתביעות ומאירועים לא צפויים: 

  1. ביטוח חיים – במקרה וחלילה הנורא מכל קורה, אתם לא רוצים להשאיר את בני המשפחה שלכם ללא כל הכנסה או פיצוי. ולכן, כבר מהשלבים הראשונים לפעילות שלכם בשטח, חשוב להחזיק בביטוח כזה.
  2. ביטוח תאונות עבודה – על אותו העיקרון של ביטוח החיים, רוכשים מהנדסים ביטוח תאונות עבודה. יחד עם זאת, זה הוא ביטוח שיכול לענות על צרכים באופן מידי ולהעביר לכם כספים ופיצויים במקרה ונפצעת, כמעט ללא המתנה מיותרת.
  3. ביטוח לעסק – כל תביעה מצד הלקוח, כל רשלנות או טעות, כולן יכוסו בביטוח עסקי ויבטיחו לכם גיבוי משפטי ופיננסי בעת הצורך. אתם תוכלו להמשיך לעבוד בראש שקט ומתוך ידיעה שאנשי המקצועי יילחמו על הזכויות שלכם מול לקוחות לא מרוצים, במידה ואי פעם יהיו כאלה.

יוצאים לדרך מקצועית בראש שקט

אם גלמה החלטה בליבכם לצאת לדרך מקצועית חדשה ואתם לא רוצים לבזבז זמן מיותר, חשוב לקחת אחריות על האלמנטים הביטוחים כבר מהצעדים הראשונים בתור מהנדסים עצמיים, הקליקו למידע נוסף. זו היא הדרך הנכונה, חוקית ואישית, לשמור על העסק שלכם, על המשפחה שלכם ועל הבריאות שלכם. במיוחד בתחומי עיסוק מורכבים יחסית ובתחום הסיכון הגבוהה יותר. ועכשיו רק נשאר לכם למצוא את סוכן הביטוח שלכם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן