כמה עולה איטום גגות?

אם אתם רוצים לעשות איטום חדש לגג, יש כמה דברים שתצטרכו לבדוק קודם. בין אם חוויתם נזילות בחורף הקודם או שבבדיקה שערכתם אתם מודעים לכך שמצב האיטום אינו טוב כל כך ואתם רוצים להחליף אותו, כדאי מאוד לבדוק את המחירים, החומרים והעלויות.

בתחום איטום הגגות תתקלו בוודאות בפרסומים רבים של חברות שמציעות חומרים חדשים ומגוונים כדי לאטום את הגג שלכם, אי אפשר להתעלם מהיתרונות שיש לחומרים הללו, אולם בטווח הרחוק ישנם מספר מועט מאוד של חומרים לאיטום גגות שיכולים לספק לכם שקט ואיטום אמיתי.

אז כמה עולה איטום לגג? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

כמה עולה איטום גגות:

כאשר אתם רוצים לאטום את הגג, אתם בוחרים תחילה את חומר האיטום הרצוי. מה זה אומר? יש לכם מגוון של אפשרויות וחומרים שונים שתוכלו להשתמש בהם כדי לקבל גג אטום וכדי לדעת מה המחיר שיעלה לכם כל האיטום, החומר אתו תשתמשו הוא גורם משמעותי. על פי רוב, המחירים באיטום גגות הולכים לפי מטר רבוע, כולל עבודה ובלי עבודה. זה כולל חומרי איטום שאתם מזמינים כפול מספר המטרים שיש בגג של הבניין או של הבית שלכם.

החומר החזק ביותר לדעת רבים הוא היריעות הביטומניות, הוא מוכר בזכות היכולת שלו לעמוד שנים בלי תזוזה, לא משנה איזו כמות של גשם יורדת הוא נשאר במקום בלי שום תזוזה. החומר הזה הוא גם היקר ביותר מבין חומרי האיטום ולכן המחיר שלו למטר שונה. ההפרשים במחירים הם משמעותיים רק כאשר מדובר בשטח ענק שיש לאטום. המחירים נעים בין כמה עשרות שקלים למעל 100 למטר רבוע, המחיר לא כולל עבודה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן