מאיר וילנסקי – איך להתנהל יותר נכון מול בנקים

כל בעל עסק וכל בעל חברה יודע כי אחת המשימות המתישות ביותר בניהול העסק, היא הצורך להתנהל בצורה נבונה מול הבנקים. כמובן שכאשר מדובר על עסק שהולך ומשגשג ואין לו שום בעיות עם תזרים המזומנים, רוב הבנקים נוהגים להתנהל עמו בצורה נעימה ואדיבה. אך כאשר העסק נקלע לקשיים מסוימים, ישנם בנקים שאינם מוכנים להגדיל את מסגרת האשראי או לספק הקלות מסוימות. הדבר עלול להקשות עוד יותר על העסק, דבר שעלול להכניס אותו למצב לא נעים שמונע ממנו לחזור ולהגדיל את הפעילות שלו. מסיבה זו בדיוק, מאיר וילנסקי, ממליץ לכל בעל עסק לא למהר להתנהל מול הבנקים, מבלי לקבל ייעוץ מקצועי מפיו של יועץ עסקים מקצועי ומנוסה.

מאיר וילנסקי מייעץ לבעלי עסקים כיצד להתמודד מול הבנקים

מאיר נחשב לאחד היועצים העסקיים המוכרים והמובילים ביותר בתחום. מנהלים בכירים ממגוון רחב של חברות ותחומים שונים, נוהגים להתייעץ עמו על בסיס קבוע בנוגע להחלטות שונות הנוגעות לעסק שלהם. מדובר על יועץ אמין ומיומן, בעל וותק של שנים בתחום. הניסיון הרב שלו, מאפשר לו לספק עצות וטיפים חיוניים, עבור בעלי עסקים שנאלצים להתמודד עם הבנקים. חשוב להבין למשל, כי השיחה עם הבנק הינה משא ומתן לכל דבר ועניין, ולכן חשוב לא להילחץ ולא להיכנס למצב של כעס. במקום זה, יש צורך להתייחס לכך כאל שיחת עסקית נוספת, שיכולה תמיד להוביל אתכם למקום טוב ורווחי יותר. כדאי לזכור כי בשונה מימים עברו, היום קיימת תחרות בין הבנקים השונים, ולכן כדאי לנצל אותה במטרה להוציא את התנאים הטובים ביותר עבור העסק שלכם. מומלץ להגיע לפגישה אישית בכל אחד מהבנקים הגדולים, במטרה לשאת ולתת את התנאים עבור העסק שלכם. כדאי לנסות להוציא מהבנק מסגרת אשראי גדולה יותר מהנחוץ לכם, היות ואף פעם לא ניתן לדעת לאן יתגלגלו העניינים. לכן חשוב להיות מוכנים לכל אירוע, כולל קשיים או בעיות בתזרים המזומנים.

לסיכום, מאיר וילנסקי נחשב לאחד היועצים המנוסים והמוכרים ביותר בשוק. הוא מוכן לסייע לכל בעל עסק להתנהל בצורה נבונה מול הבנקים.

עקבו בפייסבוק אחר מאיר וילנסקי: https://www.facebook.com/meirwill

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן