האם משתלם ללמוד צ'י קונג לפי אמיר פרלמן

צ'י קונג הינה שיטת תרגול רכה שמגיעה מעולם הרפואה הסינית. מדובר על שיטה עתיקה, הידועה מזה כ- 3,000 שנים. היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים לתרגל את השיטה על בסיס יומיומי, על מנת ליהנות מכל היתרונות הרבים שהיא טומנת בתוכה, ראו דוגמא. שיטת התרגול רכה ועדינה, היא מתאימה לכל אדם בכל גיל ובכל מצב גופני. ניתן לתרגל בישיבה, בשכיבה או בעמידה, בהתאם ליכולות הגוף שלכם. תרגול קבוע יכול לשפר בצורה משמעותית את הבריאות הפיזית והנפשית, היות והשיטה עובדת על כל האספקטים של הגוף. מעבר לחיזוק שרירי הגוף, שיפור שיווי המשקל והיציבה, התרגול תורם המון להשקטת התודעה, שיפור איכות השינה והקלה במצבים של חרדה ודיכאון.

מהם היתרונות של תרגול צ'י קונג לפי אמיר פרלמן?

כאמור, ניתן למצוא לא מעט יתרונות בתרגול קבוע של השיטה שמוביל אמיר פרלמן, כאשר חשוב להדגיש כי אפילו תרגול של דקות בודדות ביום, יכול להוות את ההבדל. התרגול יכול לסייע רבות לאנשים הסובלים מיתר לחץ דם או מבעיות לב שונות, היות והוא משפר את זרימת הדם ואת הניקוז הלימפטי. כמו כן, התרגול מתאים במיוחד לאנשים מבוגרים, אשר סובלים מטונוס שרירי נמוך, קושי ביציבה ובשיווי המשקל. באמצעות התרגול ניתן להקטין את הסיכון לנפילה, היות והתרגול מחזק את שרירי הגוף, מגמיש אותם ומשפר באופן מהותי את שיווי המשקל. מבחינת נפשית, התרגום יכול לסייע המון לאנשים הסובלים מדיכאון או ממתח נפשי, היות והוא מתמקד המון במודעות ובעבודה פנימית. כמו כן, מחקרים רבים מראים את היכולת של התרגול לתרום לחיזוק המערכת החיסונית ולהפחתת דלקות.

לסיכום, אין ספק כי לימודי צ'י קונג רפואי זה משתלם, היות ומדובר על דרך פשוטה ויעילה במיוחד לתרום לאיכות החיים שלכם, מכל אספקט אפשרי.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן