סכסוך שכנים על נזילה? למה רצוי להסתייע בעורך דין לנזקי מים?

מרבית הישראלים מתגוררים בבתים משותפים. כל דירה נמצאת קרוב לשניה, יש שכנים מעליכם ושכנים הגרים בקומות הנמוכות יותר. במקרים רבים משהו עלול להשתבש, מפגעים כאלה ואחרים עלולים "לטייל" בין הדירות. כאן נכתוב על סכסוך שכנים על נזילה? למה רצוי להסתייע בשירותיו של  רועי לייכטמן עורך דין לנזקי מים?

דליפת מים מהצנרות

דליפת מים איננה מחזה נדיר, לרוב מדובר בדליפה המגיעה מהדירות הנמצאות מעליכם, עניין זה שכיח לא רק בבניינים ישנים גם באלה החדשים. מן הסתם דליפה של מים גורמת ללא מעט נזקים, לתשתיות, לרכוש, ולעיתים מצבי דליפה עלולים גם להשפיע על בריאות בני הבית.

מי אמור לשלם עבור נזילת המים?

כאשר קיימות נזילות והן לא מגיעות מהדירה שלכם, מי שאמור לשלם עבור הנזקים הוא השכן  אשר מביתו הופיעה הנזילה הפוגעת בשכנים אחרים, וכמובן שהוא יכול לקבל סיוע כספי מחברת הביטוח שלו.

מדוע קיימים נזקי רטיבות?

נזקים אלה נובעים מכל מיני סיבות, למשל: איטום לקוי, בלאי שנוצר עם השנים, וסיבות נוספות. הרטיבות יכולה להיות אצל השכן, אולם הנזילה עלולה להופיע בדירות אחרות. למשל רטיבות בקירות או בתקרה.

מה ניתן לעשות?

במקרים בהם הנזילה מגיעה מהדירה שלכם או אז יש לפנות אל חברת הביטוח, ואם אין ביטוח יהיה עליכם ליצור קשר עם איש מקצוע בכדי שיתקן את הנזקים הנ"ל. והיה והנזילה לא מטופלת בהקדם האפשרי היא תמשיך לגרום לנזקים נוספים. אולם חברות הביטוח כמו חברות ביטוח יעשו הכל בכדי להתחמק מתשלום.

לכן במקרים של נזקי צנרת ומים מומלץ לפנות אל משרד עו"ד המתמחה בתחום זה, הוא ייצג אתכם בבית המשפט, על מנת שתוכלו לקבל פיצוי מקסימלי עבור הנזקים שנוצרו בדירה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן