ניב נינבורג – מאפשר לאומנים למכור יצירות בדרך אחרת

 היזם האינטרנטי מבין היטב בכל הנוגע של NFT וגם בלוקצ׳יין. כעת ניב נינבורג עומל על פרויקט בו הוא יאפשר לאומנים למכור את היצירות שלהם כ NFT וכך להתחיל להרוויח סכום נאה של כסף שהם לא העלו על הדעת שיהיה ניתן להשיג עד כה. ללא ספק מדובר בצעד שנחשב משתלם לכל הצדדים וזו הסיבה שתרצו להפנות לעניין הזה את מלוא תשומת הלב שלכם וזאת אם יש לכם רצון להיות במצב בו תבינו טוב יותר את היתרונות של NFT.

ניב נינבורג מבין ב NFT בצורה מאוד מעמיקה

כל אחד מכם יוכל לראות כי היזם ניב נינבורג יודע בדיוק על מנת הוא מדבר והפרויקט שלו שמאפשר לאומנים למכור יצירת ב NFT ללא ספק צובר תאוצה וכפי שזה נראה הוא צפוי להגיע מאוד רחוק עם כך. הודות לפרויקט הזה מתאפשר לאומנים להתחיל להרוויח עוד כסף מהצד ולהתפרנס בכבוד, כאשר ניב מקבל אחוז מסוים ממכירות של NFT בכל פעם. כך זה יוצא משתלם לכל הצדדים המעורבים ובהחלט מדובר על רעיון מרשים שרק הולך ונהיה יותר פופולרי.

הצלחה אמתית של הפרויקט של ניב

נרצה להדגיש כי פרויקט ה NFT של ניב נינבורג הוא כזה שצפוי להצליח בסבירות גבוהה במיוחד וזאת מכיוון שרבים רואים כי הוא מגיע להישגים מאוד משמעותיים כבר בשלבים הראשונים שלו. אומנים רבים כבר מתעניינים ומדובר בפרויקט שהשמיים הם הגבול מבחינתו. לפיכך יהיה נכון מצדכם לקחת זאת בחשבון ולשים לב כי אתם מבינים היטב במה מדובר. תוכלו גם לפנות אל ניב כדי לשמוע עוד על הפרויקט באופן מעמיק. בוודאי זה יעניין כל אחד ואחד מכם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן