אפשרויות מימון חוץ בנקאי לעסקים

בעבר הלא רחוק אמצעי המימון היחיד לעסקים היה הבנק. כיום, קיימות גם אפשרויות מימון חוץ בנקאי לעסקים. במאמר זה נרחיב אודות היתרונות והאפשרויות של מימון שלא על ידי הבנק. קריאה נעימה.

מימון חוץ בנקאי לעסקים – חשוב לכל עסק

נכון לשנת 2021 שוק האשראי החוץ בנקאי הינו חלק בלתי נפרד מפתרונות המימון של העסקים בישראל (קראו מהו איחוד אשראי). יש סיבות רבות שהובילו את האפשרות של מימון חוץ בנקאי לעסקים למועדפת, ביניהן העובדה שהלוואה חוץ בנקאית לא משפיעה על האובליגו בבנק, שחברות רבות אינן מחייבות בביטחונות בעת לקיחת הלוואה ומאשרות הלוואות בסיכון גבוה (וזאת בניגוד לבנק), בנוסף, אישור ההלוואה בדרך כלל מהיר והעברת הכספים לחשבון העסקי, מהירה גם כן.

אפשרויות מימון 

עסק אשר לא יהיה מסוגל לגייס אשראי קרוב לוודאי שלא יוכל לשרוד לאורך זמן בתחרות הקיום הלא פשוטה של העסקים בישראל. נכון להיום הסקטור של העסקים הקטנים והבינוניים מהווה יותר מ – 95% מהמגזר העסקי בישראל ולכן נציג את אפשרויות המימון הרלוונטיות בעיקר לעסקים הקטנים והבינוניים.

  • מימון כנגד שקים – מזומנים עבור צ'קים דחויים.
  • מימון כנגד בטוחת נדל"ן – דבר הכולל משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים לנכס מסחרי, משרדים, חנויות ועוד.
  • הלוואות – הלוואות מכל הסוגים או מה שנקרא אשראי חוץ בנקאי. יש סוגים רבים של הלוואות וחשוב להתייעץ עם מומחה בתחום באשר להלוואה המתאימה לעסק שלכם. ניתן לקחת הלוואה כנגד נכס, הלוואות בכרטיסי אשראי, הלוואות בלון ועוד.
  • קרנות – נכון להיום יש קרנות ליזמים, ליצואנים, הקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים ועוד.

טרם ההחלטה על מימון חוץ בנקאי לעסקים חשוב להגדיר מהי המטרה של ההלוואה, מה אפשרות ההחזר החודשית, מהם המסלולים הרלוונטיים לכם ומהם היתרונות והחסרונות של כל מסלול. בהצלחה!

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן