תרגילי odt לשיפור כישורי מנהיגות

מנהלים, מורים או כל בעלי תפקידים אחרים יודעים כי הם הגורם הסמכותי של קבוצת אנשים. משום כך, עליהם לנהוג בהתאם ולהוות דוגמה אישית לכל מבוגר וילד הכפוף אליהם. כישורי מנהיגות אינם עוסקים רק בהאצלת סמכויות שונות, ניהול זמנים וניהול תהליכים אלא בעיקר כיצד להעניק לעובדים ולתלמידים מוטיבציה והעצמה שתניע אותם לביצוע של דברים המצופים מהם, הקליקו למידע נוסף.

ידוע כי מנהל טוב בחברה הוא אחד כזה שיודע לדבר עם עובדיו "בגובה העיניים", אך יחד עם זאת גם לשמש כדמות סמכותית שהעובדים מקשיבים לו ומעניקים לו את הכבוד הראוי לו. כך גם בנוגע למורים ומחנכים בבתי הספר, התלמידים לומדים כי הם דמות חינוכית מהותית וחשובה במיוחד בחייהם וכך בהתאם הם נותנים להם את היחס המתאים.

כדי שיחסי עובד-מעביד או מורה-תלמיד יתנהלו בצורה טובה לשתי הצדדים, מומלץ למנהלים ומורים להתנסות בתרגילי odt לשיפור כישורי המנהיגות שלהם.

> קראו על גיבוש צוות עובדים בקישור https://www.odteam.co.il/blank-2

מהם פעילויות odt

פעילויות אלו מתקיימות בשטח פתוח, רחוק מהמשרד או כיתת הלימוד המוכרת לעובדים / תלמידים. הייחודיות של פעילויות odt היא בערכים שהמשתתפים בה מאמצים תוך כדי התרגול, כך שאם מדובר על פעילות למנהלים ומורים לצורך שיפור יכולת המנהיגות – אלו הם ערכים חשובים שיסייעו להם להתנהל באופן יומיומי מול צוות עובדים או כיתת תלמידים.

כיצד תרגילי odt תורמים לכישורי מנהיגות

בעזרת השתתפות בסדנאות ותרגול odt, המנהלים והמורים ירכשו כלים שיגרמו לכפופים להם להיסחף אחריהם תוך שהם מקנים להם תחושת ביטחון והעצמה אישית. התרגולים יעזרו לכל בעל תפקיד מבחינה אישית וניהולית כאחד, כך שמצד אחד יידעו כיצד להטמיע ביטחון ומוטיבציה בעובדים ומצד שני ילמדו כיצד עליהם לקבל החלטות יעילות ונכונות.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן