עו"ד מומחה לתכנון ובניה – איך יודעים לזהות מקצוען?

עורך דין לתכנון ובנייה הוא מי שנותן את המענה המשפטי בכל הנוגע לתחום הבנייה. מדובר על תחום רחב, בו נמצאים תחת כפיפה אחת סוגים רבים של מקרים שונים מאוד זה מזה. אנחנו מדברים על ייעוץ לדיירים בנוגע לתמ"א לבניין ביום אחד, ביום השני מלווים יזם בדרך להוצאה של היתרי בניה וביום השלישי מדברים עם מי שמעוניינים לערוך שיפוץ בבית ולא בטוחים מה נחשב חריגת בניה ומה הוא שיפוץ לגיטימי שלא דורש עבודה בירוקרטית.

כך או אחרת, חשוב לזכור כי אנחנו חיים במדינה מערבית מתקדמת בה יש חוקים בכל הנוגע לבניה. חשוב מאוד לשים לב לכך ולהבין כי אם לא מבצעים את הדברים על פי חוק, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה רצינית. אם מצאתם את עצמכם עומדים מול יזם שהפר את החוק, גם אז, כדאי יהיה לפנות אל עו"ד תכנון ובניה שיהיה מי שיגן עליכם ויתן לכם מענה משפטי. 

איך תדעו שמדובר באיש מקצוע מעולה

  • בררו האם מדובר על מי שמכיר את הנושא מקרוב: תחום הבניה הוא תחום מורכב בו יש להבין היטב כדי להביא לכם את המידע הרלוונטי עבורכם. חשוב לברר מראש האם איש המקצוע שבחרתם בו הוא מי שמבין בתחום, מי שמכיר את הנושא מקרוב ויכול לעזור לכם להגן על הזכויות שלכם. 

היו בטוחים כי מדובר על מי שיכול לתת לכם את המידע באופן נגיש: הרבה פעמים ההגדרה של איש מקצוע מעולה זה מי שאפשר לתת בו אמון. היו בטוחים כי מדובר על מי שיכול לתת לכם את מה שאתם צריכים כדי להתגבר על המשוכות לאורך הדרך, באופן נהיר וברור, כדי שתוכלו לבחור נכון.

>קראו גם הסכם שיתוף במקרקעין דו משפחתי

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן