פורטל שיתופים לייעול העסק שלך

בסיוע הטכנולוגיה המתקדמת בימינו, תוכלו להינות משירותי הפורטל, הניתנים לכם מהחברות המקצועיות המורשאות לספק לכם את השירות.

שירותי הפורטל מתחלקים למספר רב של סוגים, ביניהם פורטל שיתופים, פורטל מעקבים, פורטל ארגוני ועוד… כל אלו נועדו להביא לשיפור בתי העסק ולהתנהלות נכונה עם הלקוחות, עם העובדים, עם הספקים ועם השותפים בכל עסק.

> קראו מידע נוסף http://cloudcom.co.il/pipedrive-pipeline-management

סוגי פורטל שיתופים לעסק שלך

פורטל שירות לקוחות- תוכלו להעיזר בפורטל זה כדי לפתוח הרשאות לקיום דיונים שונים, בקרב לקוחותיכם, בצורה קלילה ויעילה.

שיתוף הפעולה בין הלקוחות השונים ובין נציגי השירות מטעמכם, ישפרו את מתן השירות ללקוחות ויענו על השאלות הרבות שעלולות לצוץ.

בנוסף, תוכלו להקים פורומים שמתייחסים לעניינים דומים בקרב הלקוחות שלכם ובכך תרחיבו את קהל הלקוחות ותוציאו את הלקוחות שלכם מרוצים.

פורטל ניהול קריאות- באמצעות שימוש בפורטל מיוחד זה, תוכלו לאפשר ללקוח גישה לקריאה שביצע, כך יוכל הלקוח לבדוק את מצב הקריאה בכל עת, דבר שיועיל בשירות הלקוחות ובסופו של דבר כמובן, לעסק שלכם.

אפשרות נוספת בה תוכלו להשתמש, היא מתן מאמרים מתאימים עבור הלקוחות שלכם, בהתאם לקריאות השונות והשאלות הרבות שלהם, כך תייעלו את שירות הלקוחות ותקבלו גם חוות דעת לגבי המאמרים שלכם.

פורטל ניהול משימות- פורטל זה נועד בכדי לעשות לכם סדר במשימות הרבות שעליכם לבצע. השילוב בין המעקב אחר המשימות ובין ההתאמה האישית של הפורטל עבורכם, עושה לכם חיים קלים ומסודרים שייקלו עליכם בניהול העסק.

פורטל שיתוף מידע- שיתוף מידע בזמן אמת כמו שיתוף קבצים בארגונים עם העבודים, הלקוחות, הספקים או השותפים, מהווה כאבן דרך בהצלחת העסק שלכם.

תוכלו לגרום לזה לקרות בעזרת השימוש בפורטל שיתוף מידע, שיאגור את כל המידע הנחוץ למקום אחד וכך תוכלו להתעדכן לגבי הנושאים החשובים בזמן אמת.

לסיכום- סוגי הפורטל השונים הומצאו, בכדי לתת מענה למספר הבעיות הרב שהגיע מבתי העסק השונים. חברה מקצועית ואמינה, שמתמחה בסיפוק הפורטלים הללו עבור העסק שלכם, תתאים עבורכם את סוגי הפורטל השונים שנכונים לעסק שלכם וכך תוכלו לייעל את העסק מכל הבחינות.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן