עורך דין הסכם ממון בירושלים – אל תזלזלו בהסכם

בני זוג יוצאים לדרך באופוריה של רגשות חיוביים, והם מקווים ואולי גם בטוחים כי הקסם הזה ימשיך ללוות אותם לכל אורך הדרך שלהם. אבל במציאות החיים לא תמיד קלים. אפשר לומר שכל זוג מתמודד עם קושי ואתגר בדרך. אבל יש מקרים בהם בני זוג מגיעים לדרך אל חזור והם שמים פניהם לפרידה. הם מגלים כי החיים המשותפים שלהם הגיעו כבר אל הקצה, והזמן להיפרד כבר כאן. ומה עכשיו? במקרים רבים מתעוררים ויכוחים רבים וחילוקי דעות על ענייני ממון.

לפנייה לעורך דין הסכם ממון בירושלים.

מבוכה ובלבול – כיצד ניתן למנוע זאת?

אמנם במקרים רבים הסכסוכים הללו בלתי נמנעים. אבל חשוב להבין כי במרבית המקרים ניתן לחסוך את כל אלו עם מחשבה מראש. כיצד? כבר בתחילת הדרך כאשר בני זוג כורתים ביניהם ברית של נישואין הם יוכלו לערוך הסכם ממון באנגלית. הסכם זה יפרט את הזכויות של כל אחד מבני הזוג. בהסכם יהיה פירוט מדויק מה יהיה חלקו של כל אחד מבני הזוג במקרה של גירושין. כאשר עורכים הסכם כזה כאשר כל אחד מבני הזוג חושב על זולתו ורוצה בטובתו, יש סיכוי טוב יותר להגיע להבנה באווירה נעימה וטובה.

כיצד עורכים הסכם ממון?

כדי לערוך את הסכם הממון המדובר יש לפנות אל עורך דין שמומחה בתחום הסכמי ממון. עורך דין כזה מכיר היטב את התחום ויודע כיצד לערוך את ההסכם בין בני הזוג ברוח טובה. עליו לדעת מהן השאלות שיש לשאול אותן, ולאילו סעיפים יש להתייחס. המטרה היא לערוך הסכם ממון כוללני אשר יתייחס לכל הנקודות המשמעותיות הקשורות לרובד הכלכלי של בני הזוג. עריכת ההסכם אמנם עשויה להיות בלתי נעימה, כיוון שהיא מעלה על שולחן הדיונים את עניין הפרידה שעלולה להתרחש ביום מן הימים. ואילו בני הזוג מעדיפים לשקוע באידיליה הפסטורלית שהם נמצאים כרגע בתוכה. הם שואפים כי האהבה שנמצאת בינם עכשיו תישאר כאן לעד. אבל למרות הקושי ממליצים כיום לערוך את ההסכם וכך להבטיח כי בני הזוג לא יחששו על רכושם.

במידת הצורך, תוכלו לפנות לאורי גנור, עורך דין הסכם ממון.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן