עבירות מין בצבא / הטרדה מינית בצבא

עבירות מין בצבא או הטרדה מינית בצבא נחשבות לעבירות חמורות ולצערנו הן קורות לא מעט. כיום יש חיילים וחיילות שמתלוננים על הטרדה מינית במהלך השירות הצבאי בתוך הגדוד, יש כאלה שקורות בתוך המחנה, הטרדות מחוץ לבסיס או כאלה שנעשות על ידי הממונים עליהם. 

המצב החמור של פשעי מין ועבירות מין בצה"ל ובישראל בכלל, מחייב את הצבא לנהוג ביד קשה במיוחד כאשר מדובר באונס, מעשה מגונה או בהטרדה מינית. אם אתם נמצאים בכל אחד מצידי המתרס – החל ממי שהוטרד ונפגע מינית עד מי שהואשם בעבירה כזאת – חשוב לדעת כיצד להתנהל מול מערכת המשפט הצבאית. בכל מקרה חקירה כזו עליה לעשות בצורה קפדנית ולברר את הטענות לעומק. 

אז מה עושים עם נחקרים בנוגע לעבירות מין?

אם אתם אלה שמואשמים בעבירה, חשוב שיהיה מישהו שיגן עליכם, בין אם האשמה מוצדקת ובכם או לא.  חשוב שאנשי מקצוע כמו עורכי דין צבאיים יהיו שם לצידכם כדי שאלה יוכלו ללוות אותכם בכל צעד החל מזמן החקירה במצ"ח עד לייצוג בבית המשפט. 

עורכי דין צבאיים כמו עו"ד צבאי לימור ברמלי למשל, הם גם כאלה שייצגו מתלוננת או מתלונן במידה והם נפגעו ממצב של עבירות מין בצבא, הטרדה מינית בצבא או כל עבירה דומה. 

המשפטנים ידעו להעלות את הטענות של המתלונן או המתלוננת מול בית המשפט ולדאוג שמי שביצע את העבירה ישלם עליה בצורה המקובלת בצה"ל. 

בכל מקרה חשוב שלווה אותכם עורך דין צבאי וכיום יש לא מעט משרדי עורכי דין שעוסקים בייצוג של חיילים וחיילות החל מאלה שמשרתים בסדיר עד חיילים בצבא קבע. המטרה: לספק ייצוג הולם לכל אחד מהצדדים כך שאף אחד לא יפגע מחוסר ייצוג או חוסר צדק בבית המשפט.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן