לוכד נחשים

אף פעם לא נוכל לדעת בוודאות שאין לנו נחשים מתחת לבניין, לבית או לרכב. מה עושים במקרה שיש חשש להימצאותם של נחשים באזורכם? כמובן, לוכד נחשים יהיה חייב להיות מעורב בסיטואציה מלחיצה זו ועל כך, נביא במאמר זה.

לוכד נחשים 

אז רכשתם את הסט הראשון שלכם לציוד לטיפול בנחשים, בתקווה שתוכלו להסיר בבטחה מבקרים מחליקים לא רצויים מהבית ומהגינה שלכם. המטאטא, הדלי ומלקחי הלכידה, יכולים לשמש, במקרה הצורך, גם כן ללכידת נחשים.

מה עושים כדי ללכוד נחש מסוכן? 

הדבר הראשון שאתה צריכים לעשות, הוא להסיר את כל בני המשפחה מהאזור המסוכן. אתם יכולים לנעול כלבים בבית או מחוצה לו, תלוי איפה הנחש נמצא. 

אתם צריכים לנסות לפקוח עין על הנחש בזמן שאתם מזעיקים עזרה או שמישהו אחר יצפה בו בשבילכם, מכיוון שהם נוטים להיעלם מהר מאוד. אתם יכולים גם לזרוק מגבת או שמיכה על הנחש, מכיוון שזה נותן מקום להתחבא תחתיו.

האם להתקרב לנחש? 

דבר אחד שחשוב לבדוק לפני שמתקרבים לנחש, הוא לבדוק האם מדובר בנחש "ירוק" – הכוונה היא לאחד מהקוברות היורקות המסוגלים להקרין ארס כמנגנון הגנה. 

תסתכלו עליהם כדי לראות אם מישהו מהמינים האלה מופיע באזור שלכם. אם זה נחש ארסי שיורק, תצטרכו צורה כלשהי של הגנה על העיניים, כמו משקפי מגן או זוג משקפי שמש.

אחרי שהושגה שליטה על הנחש 

עכשיו כשיש לכם שליטה על המצב, אתם צריכים לגשת לנחש עם המלקחיים והמיכל שלכם מוכנים. אם יש לכם מישהו שיעזור בזה, כמו לוכד נחשים בכפר סבא מיומן ומקצועי, הזעיקו אותו ונסו להרחיק ילדים ובני משפחה מהאזור שלו, כך שלא יהוו מוקד הכשה עבור הנחש.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן