הדברת טרמיטים

חרקים עשויים להיות נפלאים בחיק הטבע, אבל בבית הם עלולים לגרום להרס רב ולפגיעה תברואתית ופגיעה באיכות החיים. טרמיטים הם חרק החי במושבה, כאשר מעל כולם ניצבת המלכה. בעזרת הלסתות החזקות ורבות העוצמה, הם מסוגלים ליצור הרס רב במשטחי עץ, בפרקטים, בקורות עץ, בדלתות ועוד ועוד. על מנת לפתור את הבעיה, יש להזמין צוות מקצועי לביצוע הדברת טרמיטים. שלא תהיה טעות – אלה לא נמלים אלא חרק שונה לחלוטין. לכן, הגישה המקצועית של הדברת טרמיטים תהיה אחרת. שימוש בקוטלי נמלים רגילים לא תפתור את הבעיה והנזק לתשתיות העץ, לפרקטים וכיוצא באלה, יימשך. לעומת זאת, הדברה מקצועית תוכל לסיים את הבעיה ולהשאיר בית, משרד, גן ילדים או כל מקום אחר, כשהם נקיים לחלוטין מטרמיטים. 

מדוע קודחים במהלך ההדברה 

ריסוס פני השטח או משטחים שונים מפני טרמיטים לא ישיג בדרך כלל את התוצאה הרצויה. אפילו שימוש בג'ל מקצועי שיכול לסלק בקלות קיני נמלים שלמים, איננו פתרון שיעבוד בצורה מספקת. לצורך הדברת טרמיטים, צריך לבצע פעולה היקפית ונחרצת. מדביר מקצועי מטעם חברת הדברה מובילה מסביר שלטובת הפעולה קודם כל מאתרים את הקן ואת נוכחות הטרמיטים באמצעות הסימנים השונים, חורים בעץ, עיסת עץ בסביבת המחייה וכדומה. לאחר מכן, צריך לבחור את ההיקף ולטפל בו באמצעות קידוח. כך יוצרים סוג של רצועת ביטחון שתטופל בצורה הרמטית. 

את הקידוח מבצעים בנקודות כמה שיותר נסתרות, שלאחר מכן ימולאו בחומר מילוי מקצועי כגון רובה. לאחר הקידוח, מכניסים פנימה את החומרים המתאימים לצורך הדברת טרמיטים. ברגע שפעולה זו מבוצעת היטב, כל הטרמיטים יודברו לרבות המלכה. למעשה זה לב העניין, שכן כאשר המלכה כבר לא קיימת, למעשה המושבה כבר לא קיימת והבעיה נפתרת. בשלב זה, כל מה שצריך  לעשות זה סגירת החורים באמצעות מילוי מתאים. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן