מהו יפוי כח מתמשך?

כל אדם בוגר יכול לקבל החלטות באשר לחיים שלו. הוא אחראי על מעשיו ועל בריאותו, על מצבו הכלכלי ועל הפעולות אותן הוא מבצע. אבל במקרים מסוימים יכול אדם ליפות את כוחו של אדם שהוא יהיה זה שיוכל לבצע בשמו פעולות שונות. במצבים מסוימים ימנו אדם שיוכל לבצע פעולות בתחום מסוים עבור האדם. לדוגמה, חתימה על מסמכים, פעולות מסחריות וכן הלאה. אבל יש מצבים בהם אדם מבוגר מעוניין למנות מיופה כוח שיוכל לקבל החלטות עבורו במקרה והוא יאבד את הכשירות שלו.

על יפוי כוח מתמשך

מדובר על מסמך משפטי אותו עורכים אצל עורך דין, קראו אודותיו בלינק. האדם שבחר ליפות כוח של אדם מביע את רצונו זה מול עורך הדין. כאשר המטרה שלו היא להיות רגוע, שגם אם הוא יגיע למצב בו הוא לא יוכל לקבל החלטות, לבצע משימות או לנהל את חייו כרצונו, הוא מפקיד את עצמו בידיים של אדם שהוא סומך עליו. כמובן שמפעמת בתוכו התקווה שהוא יוכל להחליט על עצמו ולנהל את חייו לאורך שנים. אבל העובדה שהוא יודע מי ינהל עבורו את הפעולות השונות משרה עליו שלווה.

הרצון של מייפה הכוח

במהלך עריכת יייפוי הכח המתמשך יציין המיפה את רצונו בעניינים שונים. הוא יכול לפרט על הרצון שלו בעניינים כלכליים, רפואיים, אורח חיים וכן הלאה. הפירוט הזה יאפשר למיופה הכוח לדעת מה רצונו של המיפה בכל אחד מהתחומים. כך יכול מיופה כוח לנהל את כל הפעולות לפי רצונו של מייפה הכוח. כמו כן עשוי יפוי כח מתמשך להכיל סעיף בו מיפים את כוחו של המיופה לקבל החלטות במקרים בהם לא צוין רצונו של המיפה. המיפה מציין שהוא סומך על שיקול דעתו של מיופה הכוח, שהוא יוכל לקבל החלטות לפי החלטותיו בעת הצורך.

מסמך חוקי וערוך היטב

כדי לערוך את המסמך הזה בצורה נאותה חשוב לפנות אל עורך דין מקצועי בתחום. עו"ד אשר מכיר היטב את הנושאים הקשורים לתחום ייפוי כוח. הוא יציג את כל הנתונים ויחתור לערוך את המסמך באופן הנדרש.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן