מה זה סיווג קבלני?

כל מי שעוסק בעבודה כקבלן, יודע כי אם הוא רוצה להיות מוכר, הוא חפץ שהלקוחות ימצאו אותו בקלות, הוא מעוניין לזכות בשם טוב ולהית רגוע כי לא בודקים אותו באלף עיניים לפני שמבקשים ממנו שירות, חייב לדאוג לרישום בפנקס הקבלים. אם הוא יהיה רשום שם, הרי שכל מי שירצה לקחת את שירותיו יעשה זאת בלב שקט. זאת בגלל האמינות הגבוהה שמעניק פנקס הקבלנים לכל מי שמחפש שם את הקבלן למטרות שלו.

סיווג קבלנים – מה זה?

אז האם כל הקבלנים הם כולם באותה דרגה? האם כל מי שידאג להירשם בפנקס הקבלנים הוא אכן איש מקצוע באותה רמת סיווג? אז כאן חשוב לציין כי זה באמת לא כך, קראו בהרחבה באתר https://www.kablanvip.com. לכל קבלן יש את רמת המקצועיות שלו יש את הניסיון שלו בתחום אשר בו הוא עוסק ויש לו את הידע המקצועי האישי שלו. על כן ישנן חמש דרגות סיווג בתוך פנקס הקבלנים. הדרגה הראשונה היא הדרגה הכי נמוכה והדרגה החמישית היא הגבוהה ביותר. חשוב לדעת כי המעבר מדרגה לדרגה היא לא כל כך פשוטה והיא לא מתבצעת באופן אוטומטי. לצורך כך אמור הקבלן לעמוד ברמה המקצועית שלו ולהוכיח כי הוא אכן עובד ומבצע פרויקטים בהתאם לדרגה בו הוא עומד. הוא גם אמור להוכיח כי הוא עמד בהיקף הכספי המירבי בתחום שלו או שהוא הגיע לרמה של 80% לפחות.

עולים דרגה

העלאת דרגה בסיווג הקבלני היא על פי רוב ברמה אחת בלבד בכל פעם וזה יכול לקרות רק לאחר שנה מעת קבלת הדרגה הנוכחית. 

חשוב לדעת כי במקרים מסוימים עשוי רשם הקבלנים לסרב להעלות את הסיווג, בייחוד אם לקבלן היו עבירות משמעת כלשהן, במקרה כזה צרו קשר עם תומר סופר לסיוע בבקשה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן