מה ההבדל בין דיור תומך לדיור מוגן?

קשישים רבים מעוניינים להבין את ההבדל בין דיור תומך ובין דיור מוגן וזאת כדי שיוכלו לדעת מה תהיה האופציה המתאימה עבור המצב בו הם נמצאים. ובכן, דיור מוגן מתאים לקשישים עצמאיים אשר מסוגלים לבצע את פעולות היומיום בעצמכם וללא שום סיוע, זאת כאשר דיור תומך כולל מענה של סיוע בביצוע פעולות יומיות שהקשיש מתקשה לבצע מפאת גילו ומצבו הבריאותי.

סוג הדיור תלוי במצב שלכם

כפי שניתן להבין, כאשר ניגשים לבחור בין דיור תומך ובין דיור מוגן יהיה צריך לקחת בחשבון ובראשונה את המצב האישי הבריאותי שלכם ומידת העצמאות מבחינת היכולת לבצע משימות יומיומית. במידה ואתם מזהים כי תזדקקו לתמיכה, סביר להניח כי תצטרכו לבחור באופציה של דיור תומך בבית אבות אשר תוכל לענות על הצרכים שלכם באופן כולל.

דיור מוגן – פתרון לקשישים עצמאיים

אלו מכם שנמצאים במצב בריאותי מעולה וכבר הגיעו לגיל השלישי ירצו לבחון בחיוב את האפשרות של דיור מוגן. כך תוכלו לשפר את איכות החיים שלכם ולגור עם אנשים רבים בני קבוצת הגיל שלכם. כמו כן, כך תוכלו ליהנות ממתקנים ופעילויות איכותיים אשר ישפרו רבות את שגרת היומיום שלכם, לפיכך יהיה רצוי מבחינתכם לבחון היטב את האפשרות הזו.

דיור תומך – עלויות גבוהות יותר

במקרים רבים כאשר מדובר על אופציית הדיור התומך עליכם לקחת בחשבון כי העלויות צפויות להיות גבוהות יותר וזאת עקב התמיכה שזקוק לה הקשיש. לפיכך עליכם לבחון היטב את המחירים שמציעים לכם ולבצע השוואה כוללת וזאת על מנת להשיג את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם בסופו של דבר. כך כל אחד מכם יהיה שבע רצון ובצורה יוצאת דופן בעצם.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות בית אבות נוה שלו!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן