אילו שירותים נותן עורך דין מקרקעין?

עורכי דין מספקים לנו שירותים חשובים במגוון רחב של תחומים. שירותים בתחום המקרקעין הינם שירותים שבהם עורך הדין מלווה אותנו בדרך כלל במהלך עסקת מקרקעין שאנו מבצעים, לדוגמה: רכישה של דירה חדשה, מכירה של נכס מקרקעין, העברת בעלות, בדיקות רקע אודות הנכס ועוד. במהלך עסקת מקרקעין עורך הדין מייצג אתכם מול רשויות המיסים, מול הגופים השונים וכמובן מול הקונה/מוכר ומול עורכי הדין שלו לענייני עריכת הסכם המכר או נספחים נוספים בנוגע לנכס.

בדיקת הרקע של הנכס

לפני שאתם רוכשים נכס חשוב לבצע בדיקות שונות אודות הנכס ובעליו. לדוגמה: האם יש חבות מס או היטלים כלשהם על הנכס שאתם עובדים לרכוש או להשקיע בו? האם יש עיקולים או הגבלות מסוימות על הנכס? האם האדם או הגוף הפועל מולכם הוא אכן הבעלים החוקיים של הנכס?

האם הנכס בעצם כולל את השטח/חניה וכל המפרט המצוין בהסכם המכר מול בעלי הנכס? כל הבדיקות הללו ועוד יבצע עורך דין מקרקעין מטעמכם שילווה אתכם בתהליך.

עריכת הסכם מכר

רוצים למכור נכס ולהכין את הסכם המכירה בעצמכם? עורך דין מטעמכם יכין את חוזה המכר בהתאם לדגשים וההוראות שתתנו לו ובהתאם לשאלות שהוא ישאל ויכוון אתכם לדברים החשובים שצריכים להופיע ברישומים. גם במידה ותרצו שעורך הדין שלכם יעבור על החוזה שהצד השני הכין ולוודא שהוכל תקין – הרי שעורך דין מקרקעין מנוסה ידע לזהות דברים שעשויים להיות לרעתכם ולהתריע על כן מוקדם.

הסכמי שכירות

רוצים להשכיר את הנכס שלכם? ערכו הסכם שכירות מסודר באמצעות עורך דין ליאור ביבי, שיגן עליכם כבעלי הדירה מפני שוכרים בעייתיים או בעיות תשלום שונות. כמובן שאתם רוצים לשמור גם על זכויות הדיירים על פי חוק.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן