איפה לומדים קורס דיבוב?

חושבים שאתם יכולים לדבב דמויות בסרט? חולמים לדבב את הדמות האהובה עליכם? חושבים שיש לכם קול מיוחד? קול מתאים לדיבוב סרטים / פרסומות ועוד? בכירו את מקצוע הדיבוב. אחד המקצועות המתפתחים והאטרקטיביים ביותר.

מה זה דיבוב?

לא ברור לכם? רוצים להבין בדיוק מה זה דיבוב? איך מקליטים את זה? איך מדביקים קול אחר לסרט וידאו קיים? הנה כל המידע.

דיבוב הוא תהליך אשר מקליטים בו קולות מסוימים לסרט או פרסומת או כל תשדיר אחר, להחלפת הקולות המקוריים. כמעט כל סרט כיום, קיים גם בדיבוב. כל אחד מאיתנו ודאי נתקל לפחות פעם אחת בסרט, סדרה או פרסומת כלשהיא באופן מדובב. בדרך כלל מדובבים סרטים שהוקלטו בשפה זרה ורוצים להנגיש אותם גם לישראלים או לכל שפה אחרת. מקליטים את הדיבוב המתאים לסרט ומדביקים אותו בהתאמה.

כמו כן, בקולנוע ניתן לבחור בין סרט עם דיבוב או בלי. מקצוע זה הוא בהחלט מתפתח ומעניין ביותר. רוצים לדעת איפה לומדים קורס דיבוב? מה כולל הקורס? המאמר הזה מיועד לכם.

דיבוב סרטים

קהל היעד העיקרי בישראל לסרטים מדובבים הוא בעיקר הילדים. אלה שעדיין לא יכולים לקרוא או להבין את השפה והדרך לתרגם להם את המתרחש בסרט היא על ידי דיבוב. כמו כן, ניתן לראות פרסומות ותכניות קומדיה רבות המדובבות בצורה מצחיקה.

בשאר העולם השימוש העיקרי בדיבוב הוא עבור תרגום סרטים וכדומה לשאר העולם. בכדי שתפוצת הסרט תהיה גבוהה יותר, מתבצע דיבוב בשפת האם של ארץ היעד.

ישנם אולפנים רבים בהם ניתן ללמוד קורס דיבוב בצורה מקצועית. בדרך כלל, בוגרי קורס דיבוב באולפנים מסוימים, גם מקבלים ליווי של האולפן עד למציאת עבודה מתאימה.

אולי יעניין אותך גם קורס קריינות

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן