למה כדאי להשתמש בסיוע משפטי לתביעת פיצויים מגרמניה?

בכל מה שקשור לפיצויים מגרמניה, לעשות את זה לבד זה דבר אחד. יחד עם עורך דין, הסיפור נהיה שונה בתכלית לטובתכם. בין היתר, גם האגף לסיוע משפטי במשרד המשפטים מעניק ייצוג וליווי משפטי לניצולי שואה ללא עלות, בהליכים מול הרשות לזכויות ניצולי השואה, קראו בהרחבה.

למה כדאי להשתמש בסיוע משפטי לתביעת פיצויים מגרמניה |

אם אתה רוצים לגשת לפתוח תיק תביעה לפיצויים מול רשויות שונות ומסועפות, חשוב שתדעו כיצד לעשות את זה כדי שלא תישארו בידיים ריקות. מעוניינים לתבוע פיצויים מממשלת גרמניה על תקופת השואה, הגעתם למאמר הנכון.

סיוע משפטי כמעט בכל תחום, טוב בהרבה מאשר לעשות זאת בדרכים עצמאיות. כמובן שאפשר גם כך אך הסיכויים לקבל משהו כאשר אתם לא באמת יודעים ומכירים את הזכויות השונות, תביא לכם מעט יותר ממה שאתם באמת יכולים לקבל על ידי איש מקצוע. 

מי יכול לתבוע פיצויים מגרמניה? |

באפשרותם להציג רצף תושבות לשהותם בארץ ממועד עלייתם ועד היום, וזאת לאחר שימציאו מסמכים המעידים על זיקה לארץ בתקופת היעדרותם, כגון: מועד חזרתם ארצה, שירות במילואים, מסמכים המעידים על ביקורים בארץ, משפחה, רכוש וכדומה.

קיום עילת נרדפות |

שהות במחנה ריכוז, בגטו, במחנה שבו עבדו עבודות פרך, חיי סתר וזהות בדויה בשטח כבוש, גירוש, בריחה מחמת הפחד, הגבלת חירות בשטח כבוש, ובכלל זה: אירועי עוצר במדינות שלא היו תחת כיבוש נאצי ישיר, אך היו נתונות להשפעה גרמנית.

בריחה מחמת הפחד מפני הגרמנים בלוב, בעקבות החלטה מנהלית שהתקבלה על-ידי משרד האוצר ב-2010. מי שהיה עובר ברחם אימו ונולד עד 300 ימים לאחר הרדיפה – עשוי להיות מוכר בעצמו לפי החוק.

> קראו גם על פיצויים מגרמניה ליוצאי רומניה!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן