וורלד 8 – סים לשיחות בחו״ל

הסים לשיחות בחו"ל הוא שירות המאפשר לבצע שיחות בינלאומיות מהטלפון הנייד.

שאנחנו טסים לחו״ל לנופש או טיול זוגי אנחנו רוצים לשמור על קשר עם המשפחה, חברים, להעלות פוסט לאינסטגרם ופייסבוק או לכל רשת חברתית אחרת.

אבל מה קורה כאשר אנחנו נמצאים בחו״ל בטיול ארוך או כל שהות כלשהי בחו״ל ואנחנו רוצים לתקשר בשיחות בטלפון עם קווי טלפון מקומיים, לפעמים נמצא את עצמינו בבעיה כי רוב חבילות חו״ל שתרכשו מהארץ אינם כוללות שיחות מקומיות בחו״ל.

אנשים רבים מגיעים למדינה אחרת וצריכים לבצע שיחה למלון, למסעדה או אפילו חלילה במצב חירום לגורמי שירות כאלה ואחרים, על מנת לבצע שיחה מקומית יש צורך בקוו מקומי או קו שפתוח גם לשיחות מקומיות, לעיתים חברות סלולריות מתמחרות שיחות מקומיות מהקו הרגיל שלכם בעלויות גבוהות מאוד שלא מתאפשרות לכל אחד.

ביצוע שיחות מקומיות באמצעות וורלד 8

במידה ואתם רוצים לבצע שיחות מקומיות באמצעות הסמארטפון שלכם, אתם לא צריכים לשבור את הכיס, חברת וורלד 8 מספקת שירותי שיחות בחו״ל באמצעות סים בינלאומי, בקלות ומהירות בעלות נוחה לכל כיס תוכלו להתשר למלון, להשכרת רכב, מוניות או חבר בכל מדינה.

איך משתמשים בסים בינלאומי לשיחות בחו״ל

השימוש בשירות סים בינלאומי לשיחות בחו״ל באמצעות חברת וורלד 8 הוא פשוט מאוד, לאחר התצטרפותכם לשירות תקבלו סים עם החבילה שרכשתם. כאשר תגיעו למדינת היעד כל שעליכם הוא להחליף בין כרטיס הסים שלכם לסים של וורלד 8. תוך שניות ספורות תחוברו לרשת המקומית ללא מאמץ או נסיעה לחנות סלולר או אפילו לרכוש סים מקומי שיעילותו מונחת בספק.

אם אתם טיסם לחו״ל ומעוניינים לבצע שיחות בינאלומית בחו״ל או שיחות מקומיות , השירות של וורלד 8 הוא פהתרון המשולם עבורכם.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן