הלוואה כנגד משכון בית

הלוואה כנגד משכון בית

כדי לקבל הלוואה מהבנק שלכם, תצטרכו סכומי כסף רבים רק בשביל לקבל את ההלוואה. במאמר זה נביא דרך אחרת שתעזור לכם להשיג כסף בתמורה למשכון נכס מסוים, אשר נמצא בבעלותכם. אז איך עושים את זה?

הלוואה כנגד משכון בית 

לא תמיד יש לנו את הכסף הדרוש לקניית חפץ יקר, כל שכן כאשר מדובר בקניית בית. בין אם אתם עובדים עצמאים או שכירים, תוכלו להשיג את הכסף שלכם בכמה דרכים עליהם נדבר במאמר זה, ונראה יחד איך עושים את זה.

הדרך הנכונה להשיג סכום כסף מתאים לקניית בית או נכס מסוים שעלותם יקרה מאוד, היא למשכן את הבית שלכם. לא רק את הבית, אלא תוכלו למשכן כל נכס ששווה את הסכום שאותו תרצו.

איך זה עובד? 

הלוואה כנגד משכון בית היא מאוד פשוטה; החברה שתספק לכם את הכסף, תבקש מכם להמציא משכון על נכס מסוים שנמצא בבעלותכם. הנכס, יעבור באופן פורמלי למלווים, וכך תוכלו לקבל את הכסף הדרוש לקניית בית שיהיה במשכון על שווי הנכס המדובר.

קניית בית בדרך הקלה 

קניית בית היא הרכישה הגדולה ביותר שיש לאדם הממוצע. לפני שתסדרו את המשכנתא, וודאו שאתם יודעים מה אתם יכולים להרשות לעצמכם ללוות. גלו היכן ניתן לקבל משכנתא, הסוגים השונים שלה ואיך התהליך עובד.

מהי משכנתא? 

משכנתא היא הלוואה שנלקחת לרכישת נכס או קרקע. רוב המשכנתאות נלקחים למשך 25 שנה אך הקדנציה יכולה להיות קצרה או ארוכה יותר.

ההלוואה "מובטחת" כנגד שווי הבית שלכם עד שהיא משולמת באופן ממלא. אם אינכם מצליחים לעמוד בתשלומי ההחזר, המלווה יכול להחזיר את ביתכם ולמכור אותו, כך שיקבל את כספו בחזרה.

משכנתא לכל מטרה 

יש יועצי משכנתאות רבים שיוכלו לכוון אתכם לחברות שנותנות הלוואות בדרך מקורית ויצירתית מאוד. אחת מהן היא בדיוק זו שאנחנו מדברים עליה כאן; משכון נכס בתמורה למשכנתא. זו דרך מצוינת לגרום לכם להחליט באופן בהיר ונוח יותר האם תיקחו הלוואה כזו, או שמה תחכו שיהיה לכם את כל הסכום הדרוש. החשבון פשוט.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

Default
meirov

איך מגיעים לעצמאות כלכלית

ככל שהחברה שבה אנחנו חיים הולכת ונעשית רעועה יותר מבחינת המוסדות והעקרונות הכספיים שעליה היא מבוססת, וככל שאנשים מתחילים להבין שהם כבר לא רוצים לעסוק בקריירה שלמענה הם השקיעו אינספור שעות ואנרגיה, יותר ויותר אנשים מתחילים לחלום על האפשרות של עצמאות כלכלית. במסגרת מאמר זה, נחלוק אתכם מספר טיפים שיעזרו לכם לפתח את החשיבה ולנקוט בצעדים אשר יאפשרו לכם לצאת

קרא עוד »
יועץ תנועה
Default
meirov

יועץ תנועה – מה תפקידו?

הנוהג המקובל בעיריות והרשויות המקומיות קובע כי על כל פרויקט בניה שמוקם, יש ליצור מספר מוגדר של מקומות חניה, אשר נגזר ממספר הדירות שבונים בפרויקט. עוד בשלבים של הכנת דו"ח אפס ואף בדיקת כדאיות כלכלית של הפרויקט, רצוי להיוועץ במומחה בדמות יועץ תנועה. היועץ יוכל לתכנן עבורכם נספח חניה אשר עומד בכל דרישותיה של העיריה וגם בתקן האזורי לחניה. ישנה

קרא עוד »
חלוקת רכוש בגירושין
Default
meirov

חלוקת רכוש בגירושין – למה זה עניין משמעותי?

בתהליך גירושין בין זוגות, ישנן שלוש נקודות משמעותיות. הראשון מתייחס לכל הנושא של ילדים, משמורת, גידול, הסכמי ראיה, וכדומה. השני, מתייחס למזונות לילדים ולאישה, והשלישי מתייחס להיבט של חלוקת רכוש.  כשמדברים על חלוקת רכוש בגירושין, הכוונה היא כיצד מחלקים את הרכוש המשותף בצורה נכונה ושווה בין הגבר לאישה. יש כאן הרבה נקודות שעלולות להיות בעייתיות ומעלות לא פעם שאלות ודיונים.

קרא עוד »
Default
meirov

איך להצליח בעסקאות נדלן

עסקאות נדלן מוצלחות יכולות להשלים את ההכנסה האישית או המשפחתית ואף להקפיץ אותה למעלה. עסקאות מוצלחות מסוג זה גם יכולות להיות בסיס והתחלה לעיסוק מקצועי חדש, בתחום מרתק ורווחי. לא משנה אם אתה יזם עסקי בנשמה או שאת רוצה להתחיל עם נדלן ואין לך מושג מאיפה, נסביר את העקרונות הבסיסיים להצלחה.  סוגי נכסים ומטרות כדאי להצליח בעסקאות נדלן כדאי להגדיר

קרא עוד »
Default
meirov

איך לבחור עורך דין להוצאת רישיון קבלן?

על מנת להגיש בקשה לקבלת רישיון קבלן רשום ממשרד הבינוי והשיכון תצטרכו ייעוץ וליווי מקצועי של עו"ד. תהליך הכנת המסמכים והמידע המקצועי עליכם שייכלל בבקשה הם מאוד חשובים וללא עו"ד מומחה בליווי הגשת בקשות להוצאת רישיון קבלן – לא מובטח שתקבלו את הרישיון.  טיפים חשובים שימו לב שאתם מתקשרים בקבלת ליווי מעו"ד מקצועי בתחום ולא מחברה שמציעה ליווי להגשת בקשות

קרא עוד »
Default
meirov

עורכי דין צוואות – כיצד מקבלים מידע רלוונטי

מרבית האנשים אינם בהכרח מכירים עורכי דין שיכולים לספק להם שירותים, בין אם מדובר בשירות דחוף ובין אם לאו. מרביתם נעזרים באמצעים שונים בשביל לקבל מידע אודות עורכי דין והשירות שהם יכולים לספק להם כמו למשל חוק המתנה. כך למשל, אם הם נדרשים לעורכי דין בתחום צוואות, אז באופן טבעי לא כל אחד מכיר עורך דין כזה, והוא נדרש לבחון

קרא עוד »