שיקום נזקי מים

שיקום נזקי מים – מה עושים אם נפגעתם

נזקי מים עקב הצפה הם בעייתיים ויש לבצע כמה פעולות בסיסיות כדי לפתור את הבעיה הפיזית מצד אחד ולפעול מול חברת הביטוח מצד שני.

ההמלצה היא לפנות לחברה המתמחה בשיקום לאחר הצפה כיוון שאנשיה המיומנים יודעים לפעול על פי הסדר הנכון כדי למזער נזקים וכך יוכלו בני הבית לחזור כמה שיותר מהר לביתם.

מיד לאחר המקרה, הדיירים אינם יכולים להישאר בדירה והם עוברים לביתם של קרובי משפחה או לבית מלון עד שהנושא יטופל.

פניה לחברת הביטוח

אם ללקוח קיים ביטוח דירה פעיל הכולל הצפות, יש להזמין שמאי שיראה את הנזק החמור במו עיניו. חשוב לצלם ולהכין סרטונים אותנטיים כדי להמחיש את הכמויות הגדולות של המים שהצטברו בדירה על כל חדריה, בפיר המעלית, במרתף ובכל מקום אחר.

קיים סיכוי סביר שחברת הביטוח תאשר את ביצוע שיקום נזקי המים הנדרש תוך תשלום שלה עבור הנזק בהתאם לתנאי הפוליסה.

פניה לחברה העוסקת בשיקום לאחר הצפה

במקרים קריטיים מסוג זה יש לפעול על פי שלבי העבודה שמתבצעים לאור הניסיון הרב של אנשי המקצוע. בשלב הראשון שואבים את כל המים מהדירה באמצעות שואבים גדולים, מחברים כמה ייבשנים שתפקידם לייבש את הבית באופן מאסיבי, תנורים ומפזרי חום להעלאת הטמפרטורה וחימום השטח ומייבשי לחות אשר יקלטו את הלחות העודפת הקיימת באוויר עקב הכמויות הגדולות של המים. מד הלחות מודד את רמת הלחות מעבר לנורמה ומפעילים את מייבשי הלחות עד ההגעה לנורמה.  (קראו על שירות השכרה של מייבש לחות)

כמו כן מוציאים את הכמויות הגדולות של המים שמתנקזים בפיר המעלית ובמרתף באמצעות משאבות טבולות גדולות המסוגלות לשאוב את כל המים במהירות.

את המים שנותרים כלואים מתחת לאריחים או בין התשתיות, מייבשים ייבוש תת רצפתי באמצעות אמצעים טכנולוגיים חדישים הבנויים למטרה זו.

הצלת הציוד בבית

חשוב מיד לאחר גילוי המקרה להעביר למעבדה ציוד אלקטרוני כדי לנסות להציל אותו, שטיחים וכביסה למכבסה לצורך טיפול מקצועי וטיפול בפריטי הריהוט השונים. ברוב המקרים לא ניתן להציל פריטים רבים כמו ספרים, אלבומי תמונות ועוד.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

עוסק מורשה
Default
meirov

מיסוי בינלאומי

משק כלכלי רחב וחסר גבולות מאפשר לישראלים לבצע מסחר ועסקים מעבר לים. אבל גם על רווחים והכנסות ממסחר בינלאומי יש מיסים שצריך לשלם. מיסוי כזה משלב דיני של מס זר (משמע של מדינות אחרות) ותשלומים על פי אמנות מס בינלאומיות. כיום כל תושב מדינה אחת חייב לשלם מיסוי בינלאומי על הכנסות מפעילות בשוק העולמי, בזמן שאחוזי המס נקבעים גם בהקשר

קרא עוד »
עורך דין לענייני ביטוח לאומי
Default
meirov

מקרים בהם תזדקקו לשירות עורך דין לענייני ביטוח לאומי

אז ניסיתם באופן עצמאי אולי, לפנות לצד האנושי של הביטוח הלאומי, אבל אז, שלא במפתיע, הסתבר לכם שאין כזה. אין לב. ואלו הנהלים.  ולמרות שאתם יודעים שמגיע לכם, הצליחו להערים עליכם עם ערמת טפסים גבוהה. נראה כאילו כל טופס משריץ עוד שתיים לפי קצב ידוע מראש.  זה המקרים שתצטרכו עו"ד נזיקין שמתמחה גם בענייני ביטוח לאומי.  רוצים לדעת עוד? אין

קרא עוד »
מומחה לדיני אינטרנט
Default
meirov

איך מוצאים מומחה לדיני אינטרנט?

עולם האינטרנט מספק, בין היתר, שפע של אפשרויות ליזמות עסקית. ניתן ליצור אפליקציות, תוכנות, ספרים דיגיטאליים, קורסים דיגיטאליים, סטארט אפים בתחומים שונים ועוד. כל מי שמפתח תוכן דיגיטאלי חייב להקפיד על מספר כללים, ובראשם הצורך להגן על היצירות והמיזמים שלו. בנוסף, הוא חייב להקים את המיזמים מבלי להפר זכויות יוצרים של אחר. קיימים עו"ד לדיני אינטרנט המתמחים בתחומים שונים כמו:

קרא עוד »
מה חשוב לדעת על בדיקת שכר
Default
meirov

מה חשוב לדעת על בדיקת שכר

ייתכן מאוד שנתקלתם כמעסיקים במושג זה של בדיקת שכר, אך לא ידעתם בדיוק מהו תפקידו ואיך הוא קשור לארגון או לעסק שלכם. עם השנים, יותר ויותר מעסיקים מגלים, כי פונקציה זאת היא חשובה מאין כמוה ומתפקדת כהגנה על המעסיקים במקרים בהם הוטלו עליהם קנסות ועיצומים. מה חשוב לדעת על בדיקת שכר  בחודש יוני בשנת 2012 נכנס לתוקף החוק להגברת האכיפה

קרא עוד »
חברה לתליית שלטים בגובה
Default
meirov

מה חשוב לבדוק בבחירת חברה לתליית שלטים בגובה?

כיום יש לא מעט חברות אשר מציעות שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה. תליית שלטים בגובה יכולה לחשוף את המוצר או השירות שלכם לעיני רבים ולכן לא מעט אנשים בוחרים לפרסם את עצמם בדרך זו. אך רגע לפני שאתם ממהרים להיעזר בשירותי חברה המציעה תליית שלטים בגובה, קיימת חשיבות רבה לדעת לבחור נכון את החברה המקצועית והמנוסה ביותר. תליית שלטים

קרא עוד »
עבודות למטפלות זרות בישראל
Default
meirov

עבודות למטפלות זרות בישראל

החל משנות התשעים, פחות או יותר, החלו להיכנס לישראל יותר ויותר עובדות זרות אשר מחפשות caregiver jobs in israel ומספקות שירותי סיעוד עבור אנשים מבוגרים. היה זה תהליך שנבע הן משינויים דמוגרפיים בחברה הישראלית, שכן קבוצת המבוגרים גדלה והיה צורך לספק להם שירותי סיעוד איכותיים, ומנגד, נוצר מחסור עצום באחיות ומטפלות. מה עוד שהאפשרות לשכור את שירותיהן של מטפלות זרות,

קרא עוד »