למה חשוב להיות מיוצג בשימוע על ידי עורך דין פלילי

כולנו מסכימים שלקבל כתב אישום פלילי, זה לא דבר נעים. מי שמואשם על ידי הפרקליטות ועומד בפני כתב אישום – בין אם הוא נמצא בבית לבין אם הוא נמצא במעצר – יודע כי הוא הסתבך מעל הראש. מקרים כאלה יכולים להתרחש גם בקרב אנשים שאשמים בפשע או עבירה, וכן, גם לאנשים שלא ביצעו כל דבר עבירה אלא חפים מפשע. כדי להוכיח את החפות או להמתיק את גזר הדין, ואפילו כדי לבטל את כתב האישום: דרוש סיוע של עורך דין. בשל כך רבים בוחרים סנגור שייצג אותם בעת שימוע מול בית המשפט. 

אבל למה חשוב שילווה אתכם עו"ד בזמן שימוע?

החשיבות של ייצוג על ידי איש מקצוע היא במעלה ראשונה ובחירת עו"ד פלילי היא הצעד הראשון שעליכם לבצע לעיתים כבר בשלבים המוקדמים של חקירה משטרתית. יש מקרים כמו בתאונות פגע וברח, שהפוגע שגרם למוות או פגיעה קשה, מתקשר לעורך דין עוד לפני שהוא מגיע אל תחנת המשטרה. רק עו"ד טוב יכול לסייע במקרים כאלה ובטח במקרים אחרים של חקירה פלילית, מאסר והגשת כתב אישום. 

עורך הדין ייעץ לכם לגבל התנהלות בעת חקירה או מעצר. הסנגור שתבחרו יסרוק את כתב האישום ואת המצב שלכם ויבדוק היכן יש סדקים בכתב האישום שיכולים להביא לזיכוי. ייצוג פלילי על ידי משפטן טוב יספק לכם הגנה מרבית בזמן השימוע בבית המשפט ויספק מידע אמין ומועיל לטובת הזיכוי שלכם או הפחתת עונשים והקלה בגזר הדין. לעיתים יוכל עורך הדין לבטל לחלוטין את כתב האישום ולספק זיכוי מלא ואף מחיקת תיק פלילי – מצב שבו אתם תוכלו לצאת מהסיטואציה הקשה על הצד הטוב ביותר. 

הצגת ראיות וחשיפת הפרטים החשובים

מי שיבחר עורך דין פלילי מומלץ ומקצועי, יוכל, בין אם הוא אשם בעבירה ובין אם לא, לקבל ייצוג מקצועי וכזה שנעשה על הצד הטוב ביותר. עו"ד כזה במידה ותבחרו את הטוב ביותר יחזיר לכם את החירות ואת חייכם השלווים. הוא יוכיח כי אתם חפים מפשע, ואף יעזור לכם לקבל פיצוי במידה והואשמתם בשוגג. לעיתים יסביר באמצעות ראיות כיצד נדחקתם לפינה ומה השפיע עליכם לבצע עבירה ובכך יעורר את חמלת בית המשפט. המקצועיות, הניסיון והיידע של סנגור פלילי יספקו לכם את כל היתרונות שלא תקבלו במידה ולא תבחרו באיש מקצוע הטוב ביותר. בהצלחה!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן