סימפטומים לאבנים בכליות – כך תזהו זאת בהקדם

יש אנשים שסובלים מאבנים בכליות אבל הם לא מצליחים לשים את האצבע על מקור הבעיה. הם לא באמת מצליחים להבין מה גורם להם לחוסר מנוחה ומה מפריע להם כל כך בהתנהלות היומיומית.

אז כאן אנחנו באים לתת לכם את הסימנים ואת מה שאמור להוות למעשה אור אדום למקרים אשר בהם ייתכן ומקור הסבל שלכם הוא האבנים בכליות.

למה כל כך כואב לי?

כאב חד ועווית בבטן. לא תמיד זה יהיה בגלל אבן בכליה אך גם אם כן, לא תמיד החולה אכן יוכל להגיד בבירור כי זה מקור הכאב. כי לא כל אחד מכיר ויודע לזהות סימפטומים לאבנים בכליות, ולא כל אחד יודע מה המיקום של הכליות בגוף.

אך חשוב לדעת כי אחת התופעות הכי מוכרות והכי פופולאריות היא אכן הכאב החד המופיע באזור המותניים מתחת לקו הצלעות. כאב כזה ברוב רובם של המקרים יוכיח כי מדובר באבנים בכליות.

בחילות והקאות צמרמורת וחום – האם זה קשור לאבנים בכליות?

האמת היא שכל התופעות אשר אותן מנינו בכותרת עשויות להיות כולן קשורות להרבה מאוד מחלות אחרות. אך גם כאשר הבעיה היא אבנים בכליות, זו עלולה להיות התחושה וטאלה עשויות להיות הסממנים. כך שחשוב להיות מודעים לכך כי זה מה שקורה לחולה וזו התופעה אשר ממנה הוא סובל, קושי בהטלת שתן.

האבנים חוסמות את מעבר השתן כך שבאופן טבעי עשויה האבן ליצור קושי בהטלת שתן. זוהי גם כן אחת התופעות הבלתי נעימות בעליל היוצרת אי נוחות עצומה ואף כאב לא רגיל. חשוב לדעת כי בעזרת משככי כאבים ניתן למתן במעט את הסבל הנורא וכמובן שיש לתור אחר פתרון מתאים על מנת להעלים לגמרי את האבנים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר של ניר קליינמן!

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן