כיצד מתנהל פירוק חברה?

פירוק חברה הוא תהליך שקורה הרבה, בפרט בישראל, אומת הסטארט אפ שיש חברות שקמות ונופלות כל הזמן ובמקרים כאלו צריך שיהיה פירוק חברה.

פירוק חברה הוא תהליך משתנה, בעיקר בגודל החברה. אם החברה לא הספיקה לצמוח דיה והיא עדיין חברה די קטנה, תהליך פירוק החברה יהיה יותר קל, אם כי יתכן שהחובות יהיו מאתגרים יותר עבור אלו שעומדים בראשה של החברה.

לעומת זאת אם מדובר בחברת ענק, זה יהיה תהליך ארוך שיכול לקחת הרבה זמן. כמו כן, גם החובות יהיו כנראה כלפי כמה מקורות שונים וצריך הרבה יותר ניסיון כדי לטפל בזה וגם יש צורך לבדוק האם צריך בקשה לצו פתיחת הליכים.

 

אז איך מתנהל פירוק חברה? המשיכו לקרוא כדי לדעת >

פירוק חברה

פירוק חברה הינו תהליך שקורה כאשר חברה לא מצליחה לקיים את עצמה וההון שלה בגירעון שלילי. זה אומר שהיא כבר מתקשה לשלם משכורות לעובדים, שיש לה נושים עם תשלומים שלא מוחזרים וכדומה.

כמובן שלכל חברה יכולים להיות זמנים של עלייה וירידה, אבל כל עוד החברה שומרת על מאזן בתזרים המזומנים היא יכולה להתקיים. ברגע שזה מפסיק, החברה בעצם הולכת לתהליך של פירוק חברה ופשיטת רגל.

כאשר הכספים שהקימו אתם את החברה, היו כספים של משקיעים, אין כל כך בעיה, כי אף אחד לא חייב לאף אחד שום דבר, אולם כאשר החברה הוקמה מכספים פרטיים או של הבנק או של אנשים פרטיים כאן צריך מישהו בתמונה שיעזור לחברה לפרוס את החובות שלה כמו שצריך.

בנוסף, אם אתם רוצים שכל העניין יתנהל כמו שצריך, עליכם לדעת לקחת עורך דין לפירוק חברה הנכון שמתעסק דווקא עם חברות כמו שלכם ויש לו ניסיון בזה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן