מיכאל פוליצר מסביר – למה להשקיע בשוק ההון?

התחום של שוק ההון הוא תחום מרתק והוא זוכה לחשיפה גדולה והתעניינות בשנים האחרונות. זה קורה בזכות כך שישנן הזדמנויות רבות וטובות לייצר תשואות נאות בשוק ההון לאורך זמן, וכך גם ההיסטוריה מעידה. אם גם אתם שואלים את עצמכם למה להשקיע בשוק ההון, אז למיכאל פוליצר יש תשובה בשבילכם. קודם כל משום שגם אם תרצו וגם אם לא, כנראה שגם אתם מושקעים בשוק ההון. אם יש לכם קרן השתלמות או פנסיה, ייתן מאוד שהן נמצאות במסלולים שיש להם חשיפה מסוימת למניות, אך אתם משלמים עמלות מהפקדות ומצבירות שיש לכם בקופות השונות וגם אין לכם שליטה על ההרכב של התיק שלכם שמנוהל על ידי הקרנות שבהן יש לכם כספים. מיקי פוליצר שואל למה לא לעשות את זה בעצמכם ולחסוך את העמלות השונות ואת דמי הניהול שגם אם הם נשמעים לכם נמוכים, לאורך זמן ובסכומי כספים גבוהים, זה יכול להסתכם בסכומים מאוד גדולים ששוחקים את התשואה שלכם. 

למה שוק ההון עדיף על נדל"ן?

בנוסף, מיקי פוליצר מבהיר כי אנשים אחראים צריכים לפעול חכם עם הכסף שלהם. לא לבזבז ולחסוך זה לא מספיק כשיש אינפלציה שנוגסת בערך הכסף שלכם וחשוב מאוד שגם תוכלו להשקיע את הכסף שלכם במקום שייצר תשואה נאה. יש רבים שפונים אל תחום הנדלן וקונים דירות להשקעה. אבל אם תעשו בדיקה לאורך שנים על התשואה שהשיג הנדלן בארץ לעומת התשואה של מדדים מרכזיים בשוק ההון עבור אותו סכום, תגלו שההזדמנויות בשוק ההון הן טובות יותר, בטח שבתחום הנדלן יש מכשול כניסה של מחיר מאוד גבוה, ריבית שאתם משלמים על משכנתא והוצאות נוספות נלוות לרכישת דירה, מה שלגמרי מקטין את התשואה שלכם ויכול להפוך את ההשקעה שלכם ללא משתלמת. על פי מיכאל פוליצר זו סיבה נוספת להשקיע את הכסף שלכם בשוק ההון ולהנות לאורך זמן מתשואות נאות.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן