משכנתא למסורבים

מסורבים בבנק? יש לכם נתוני BDI שלילי ואתם בכל זאת רוצים לקבל הלוואת משכנתא לרכישת בית? במאמר זה, נבחן כמה מהדרכים שיעזרו לכם לקבל, בכל זאת, את המשכנתא המתאימה לכם וללא בעיות סירוב וכדומה.

משכנתא למסורבים

אז איך באמת לוקחים משכנתא אנשים שמסורבים בבנק? ובכן, גם לזה יש כמה פתרונות יצירתיים של פרץ פיננסים שכדאי מאוד לבחון. אחד הדרכים היותר מומלצות לקחת משכנתת מסורבים, היא לקבל משכנתא הפוכה. ועל כך, נראה בהמשך.

אנשים בגיל הזהב, לוקחים משכנתא הפוכה, על ידי זה שהם ממשכנים את הבית שלהם ומקבלים בתמורה למשכון את הסכום המוערך של הנכס. כך בדיוק, יכולים לעשות אנשים שמסורבים בבנק מסיבות כאלה ואחרות.

משכנתא לאנשים עם BDI שלילי – יש דבר כזה?

כן. חשוב לדעת שכן, אין באמת מניעה לבנקים לתת לכם הלוואה גדולה כמו משכנתא אם אתם בעלי BDI שלילי. אז מה בכל זאת תצטרכו להראות לבנק? ובכן, כאן, יש את הקאצ' הגדול אבל הישים בהחלט.

משכון הבית בתמורה למשכנתא, הוא דרך מעולה לקחת את ההלוואה הגדולה הזו. בצורה כזו, גם אנשים מסורבים ובעלי BDI שלילי, יכולים לקבל את המשכנתא הרצויה להם. אנחנו יודעים שזה נשמע מעט לא מוכר, אבל זו ההלוואה הנכונה עבור רבים שמסורבים.

איך מקבלים הלוואה בזמן המהיר ביותר?

לא נעים לנו לאכזב אתכם אבל כל הלוואה, צריכה להיבחן בעשרות עיניים כאשר המשכנתא, היא הנבחן ביותר. הבנק שלכם לא רוצה להישאר עם החוב, ולכן, הוא יעשה בדיקות רבות לכך שמתן ההלוואה תינתן לאדם שיכול לעמוד בהחזרים הגבוהים שלה.

שלושה חודשים הוא הזמן המינימלי שבו תוכלו לקבל תשובה, האם אשרו לכם את המשכנתא או שמה לא.

 

עוד מידע בנושא תוכלו למצוא באתר https://www.financim.co.il/

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן