למה חשוב להשקיע בעובדים שלכם עם מתנות שוות לקראת פסח?

במהלך השנים השתרשה במדינת ישראל מסורת, לקנות לעובדים במקומות עבודה שונים, מתנות לחג. זה קיים לא רק בישראל כמובן, אלא גם במדינות רבות אחרות, כאשר שם המתנות ניתנות בדרך כלל בחג המולד או בראש השנה האזרחי, ובישראל הן ניתנות על פי לוח השנה העברי, ולכן נהוג לתת מתנות בראש השנה ובפסח. 

עולה שאלה למה זה חשוב לקנות ולהשקיע במתנות איכותיות בפסח. למה יש לכך משמעות עבור המעסיקים וכמובן עבור העובדים. יש הסברים שונים לכך, אנחנו נציג כמה רעיונות שיכולים להסביר. 

צריך לציין, מעסיקים רבים בוחרים לרכוש מתנות בשני החגים, הרבה פעמים ישנם מעסיקים שבוחרים לרכוש מתנות לפסח לעובדים או מתנות לראש השנה לעובדים, באחד המועדים בלבד,  וישנם מעסיקים שמעדיפים לתת צ'ופר כספי ולא מתנה בהכרח, מתוך הנחה שזה יכול לשרת את העובדים בצורה הרבה יותר טובה (הם יוכלו להחליט מה לעשות עם הכסף שיקבלו וזו לא תהיה מתנה שתגביל אותם). 

מדוע שוווה להשקיע במתנות לעובדים לחג?

ראשית, עניין הזדהות ונאמנות. ברגע שעובד מקבל מתנה לחג, מתנה שווה ואיכותית, הוא ירגיש תחושת הזדהות גדולה יותר עם בית העסק, וסביר להניח שהוא לא ימהר לעזוב אותו. הנאמנות שלו למקום תגדל.

שנית, עניין של קשר. יש משהו ברכישת מתנות לעובדים בוודאי כשהן מושקעות, מתנות אשר מלמדות על איכות הקשר של מקום העבודה בין המעסיק לעובדים שלו. 

שלישית, הרבה פעמים רכישת מתנה מושקעת באה על חשבון תוספת שכר. מקומות עבודה שלא יכולים לספק שכר גבוה, מפצים זאת על ידי מתנה מושקעת. 

ארבע, תמיד עדיף לתת מתנה מושקעת מאשר מתנה לא מושקעת, זולה ופשוטה. דבר שיכול לגרום לאי נעימות ולפגוע במוניטין של בית העסק. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן