5 טיפים של עו"ד משפחה בראשל"צ

שירותיו של עו"ד משפחה בראשון לציון או בכל מקום אחר, נדרשים בתנאים שונים. הרבה פעמים נהוג לחשוב שעו"ד בתחום זה מלווה בני זוג בתהליך גירושים בלבד, אך זה לא מדויק כמובן. הוא מלווה בני משפחה גם בהליכים אחרים, זאת גם בהליכים של הסכמי ממון לפני נישואים, הסדרי אימוץ, אבהות, ועוד שורה ארוכה של מקרים, פחות או יותר נעימים.

לפני שבוחרים עו"ד משפחה צריך לשים לב לפרטים שונים, זאת על מנת שהבחירה תהיה נכונה וטובה. בסופו של דבר, יש לבחירה של עורך דין משפחה בראשון לציון הרבה מאוד כוח והשפעה כיצד ייראה התהליך ואיך הוא יכול להשפיע על הצד אשר שוכר את שירותיו וכמובן גם על שאר בני המשפחה. בוודאי אם מדובר בהליך שמשותף לכולם או שיש לו השפעה מעבר לאדם אשר שכר את שירותיו.

חשוב לומר, עו"ד משפחה פועל על פי הצרכים של הלקוח אשר את האינטרס שלו הוא אמור לייצג. אך זה לא אומר שהוא יעשה כל דבר וכן הוא אמור לנהוג על פי רצונו של הלקוח ולא בניגוד לכך.

טיפים של עו"ד משפחה

ראשית, תבחרו מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו, לא רק בהיבט המקצועי אלא גם בהיבטים אחרים. כולל בכל מה שקשור לכימיה אישית.

שנית, תחשבו מה אתם רוצים להשיג מהתהליך ומה תהיה ההשפעה של זה עליכם ועל שאר בני המשפחה.

שלישית, בניגוד למצבים אחרים בחיים, בכל מה שקשור להליך משפטי בתוך המשפחה, הרי שיש לכך השפעה ארוכת טווח, וצריך לקחת את זה בחשבון.

ארבע, יש להציג בפני עורך הדין תמונה מלאה בשביל שידע בדיוק מה מחפשים ומה אפשר להשיג.

חמש, חייבים לייצר תהליך שמבוסס על אמון בין הצדדים.

>לייעוץ משפטי בענייני משפחה כנסו לאתר של עו"ד לירון ישראלי ועו"ד מיכאל בן יאיר

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן