רבקה סגל מגדל העמק – מסוגלת לעשות דברים אחרת

דעו לכם כי רבקה סגל מגדל העמק זוהי אישה שהגיעה להישגים מאוד משמעותיים בחיים שלה וזאת הודות ליכולת שלה להתמיד ולעשות כל מה שצריך על מנת להשיג כל מטרה שעומדת מולה. לפיכך אפשר ללמוד ממנה המון וזאת אם תהיו מעוניינים להיות מוצלחים ולהשיג קריירה מרשימה כמו של רבקה.

שרתה כמפקדת ביחידת 8200 בצבא

בין ההישגים המרשימים של רבקה סגל מגדל העמק ניתן לציין לזכותה כי היא שרתה ביחידת 8200 ופיקדה על מספר רב של חיילים כאשר הובילה אותם במשימות מאוד מרשימות אשר סייעו בהגנה על ביטחון המדינה. רבקה סגל הצליחה להגיע להישגים מרשימים כאלה שוב ושוב וזאת כאשר היא יודעת בדיוק כיצד להשיג את המטרות שלו ללא שום וויתורים במהלך הדרך.

הצלחה אמתית של רבקה בקריירת ההייטק

דבר נוסף שניתן לזקוף לזכותה של רבקה סגל מגדל העמק זה עצם כך שהיא הגיעה להצלחה מאוד משמעותית בקריירת ההייטק שלה. כך תוכלו להיווכח כי רבקה הצליחה להשיג לא מעט והיא עושה זאת בצורה מאוד עקבית בין היתר עקב כך שהיא ידעה שהשכלה תהיה בעלת חשיבות מכרעת בחיים שלה.

כך היא למדה לתואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב והשיגה לא מעט במהלך חייה עקב היכולת שלה לחתור להשגת המטרות השונות ולא לוותר במהלך הדרך לא משנה מה. כך כל אחד מכם יכול ללמוד המון מרבקה והדרך שהיא עשתה. אין שום ספק בעניין הזה. רק תצטרכו לראות את החשיבות הרבה שהיא נתנה ללימודים והיבטים אחרים בחיים שלכם אשר הביאו לה תועלת רבה למדי בסופו של יום. אין ספק בכל הנוגע לחשיבות של ההיבטים הללו.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן