כמה עולה גלישה בחו

כמה עולה גלישה בחו"ל?

יוצאים לחו"ל? טסים לחופשה או לתקופה מסוימת של שהייה בחו"ל? הטלפון שלכם כמובן אתכם ואתם מבררים על מחיר שיחות בחו"ל כולל גלישה כמובן. אמנם בעבר גלישה הייתה סיפור יקר, וכאשר יצאנו לחו"ל המחיר אף היה גבוה יותר. אבל כיום – יש פתרונות זולים ומשתלמים מאוד. בואו וקראו מה חשוב לברר ולעשות לפני שיוצאים לחו"ל.

מה מבררים על הגלישה?

  • מחיר וחבילות – המחיר של חבילת הגלישה הוא מדד חשוב בקבלת ההחלטה, ראו באתר World8. לכן אחד הפרטים הראשונים אותם נברר הוא המחיר של החבילה. כמה יהיה עלינו לשלם על הגלישה שלנו בעת שנשהה בחו"ל?
  • התאמה למקום היעד – חובה לוודא כי החבילה אותה אתם רוכשים תוכל לשמש אתכם במקום בו אתם עתידים לשהות. לא בכל מקום יש את אותה תשתית ולא כל חבילה תוכל לשמש אתכם בכל יעד ברחבי העולם. הדבר תלוי בתשתיות הקיימות בארץ היעד שלכם ובנתונים נוספים.
  • הרגלי גלישה – החבילה אותה אתם רוכשים צריכה להתאים להרגלי הגלישה שלכם. וזאת לפי האתרים השימושיים שלכם, כמות הגלישה, כובד הקבצים שאתם מורידים ומעלים וכן הלאה.
  • אמינות – כאשר רוכשים חבילת גלישה חשוב לברר באשר לאמינות של החבילה. לא נעים למצוא את עמכם בחו"ל עם אינטרנט שנופל וחבילה שלא מצליחה לספק לכם את הצורך הנדרש.
  • ספק – יש לוודא כי הספק שמספק את השירות הינו ספק אמין שיכול לעמוד בצריכה שלכם. שהוא מכיר היטב את התחום והוא מוכר כספק אמין שעונה על הדרישות של הלקוחות שלו. ככל שיש לספק שם טוב יותר, והוא מוכר בתחום תוכלו לבחור אותו בשלווה רבה יותר וללא חששות.

החבילה שתלווה אתכם לחו"ל

מבררים על עלות של סים לחוץ לארץ? המחיר הוא בהחלט אחד הפרמטרים המשמעותיים, אבל לא זה המדד המרכזי. כיוון שלצד המחיר חשוב לכם להיות בטוחים כי השירות עליו אתם משלמים יוכל לענות על הצורך שלכם, לשמש אתכם במלוא הנוחות ולהיות אתכם לכל אורך הדרך בארץ היעד אליו אתם שמים פניכם.

חברות שונות והצעות מחיר

כדאי לבחון את החברות המציעות גלישה בחו"ל. לקבל הצעות מחיר ולבחון את התמורה – הבחירה תהיה בהתאם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

Default
meirov

איך מגיעים לעצמאות כלכלית

ככל שהחברה שבה אנחנו חיים הולכת ונעשית רעועה יותר מבחינת המוסדות והעקרונות הכספיים שעליה היא מבוססת, וככל שאנשים מתחילים להבין שהם כבר לא רוצים לעסוק בקריירה שלמענה הם השקיעו אינספור שעות ואנרגיה, יותר ויותר אנשים מתחילים לחלום על האפשרות של עצמאות כלכלית. במסגרת מאמר זה, נחלוק אתכם מספר טיפים שיעזרו לכם לפתח את החשיבה ולנקוט בצעדים אשר יאפשרו לכם לצאת

קרא עוד »
יועץ תנועה
Default
meirov

יועץ תנועה – מה תפקידו?

הנוהג המקובל בעיריות והרשויות המקומיות קובע כי על כל פרויקט בניה שמוקם, יש ליצור מספר מוגדר של מקומות חניה, אשר נגזר ממספר הדירות שבונים בפרויקט. עוד בשלבים של הכנת דו"ח אפס ואף בדיקת כדאיות כלכלית של הפרויקט, רצוי להיוועץ במומחה בדמות יועץ תנועה. היועץ יוכל לתכנן עבורכם נספח חניה אשר עומד בכל דרישותיה של העיריה וגם בתקן האזורי לחניה. ישנה

קרא עוד »
חלוקת רכוש בגירושין
Default
meirov

חלוקת רכוש בגירושין – למה זה עניין משמעותי?

בתהליך גירושין בין זוגות, ישנן שלוש נקודות משמעותיות. הראשון מתייחס לכל הנושא של ילדים, משמורת, גידול, הסכמי ראיה, וכדומה. השני, מתייחס למזונות לילדים ולאישה, והשלישי מתייחס להיבט של חלוקת רכוש.  כשמדברים על חלוקת רכוש בגירושין, הכוונה היא כיצד מחלקים את הרכוש המשותף בצורה נכונה ושווה בין הגבר לאישה. יש כאן הרבה נקודות שעלולות להיות בעייתיות ומעלות לא פעם שאלות ודיונים.

קרא עוד »
Default
meirov

איך להצליח בעסקאות נדלן

עסקאות נדלן מוצלחות יכולות להשלים את ההכנסה האישית או המשפחתית ואף להקפיץ אותה למעלה. עסקאות מוצלחות מסוג זה גם יכולות להיות בסיס והתחלה לעיסוק מקצועי חדש, בתחום מרתק ורווחי. לא משנה אם אתה יזם עסקי בנשמה או שאת רוצה להתחיל עם נדלן ואין לך מושג מאיפה, נסביר את העקרונות הבסיסיים להצלחה.  סוגי נכסים ומטרות כדאי להצליח בעסקאות נדלן כדאי להגדיר

קרא עוד »
Default
meirov

איך לבחור עורך דין להוצאת רישיון קבלן?

על מנת להגיש בקשה לקבלת רישיון קבלן רשום ממשרד הבינוי והשיכון תצטרכו ייעוץ וליווי מקצועי של עו"ד. תהליך הכנת המסמכים והמידע המקצועי עליכם שייכלל בבקשה הם מאוד חשובים וללא עו"ד מומחה בליווי הגשת בקשות להוצאת רישיון קבלן – לא מובטח שתקבלו את הרישיון.  טיפים חשובים שימו לב שאתם מתקשרים בקבלת ליווי מעו"ד מקצועי בתחום ולא מחברה שמציעה ליווי להגשת בקשות

קרא עוד »
Default
meirov

עורכי דין צוואות – כיצד מקבלים מידע רלוונטי

מרבית האנשים אינם בהכרח מכירים עורכי דין שיכולים לספק להם שירותים, בין אם מדובר בשירות דחוף ובין אם לאו. מרביתם נעזרים באמצעים שונים בשביל לקבל מידע אודות עורכי דין והשירות שהם יכולים לספק להם כמו למשל חוק המתנה. כך למשל, אם הם נדרשים לעורכי דין בתחום צוואות, אז באופן טבעי לא כל אחד מכיר עורך דין כזה, והוא נדרש לבחון

קרא עוד »