מהי חשבונית ירוקה

כל מי שמבצע היום רכישה, עסקה, בין אם זה בטלפון או בין אם זה דרך אתר אינטרנט כזה או אחר, יכול לקבל חשבונית ירוקה. כלומר, הוא לא צריך לחכות שהחשבונית תגיע אליו בדואר, הוא לא צריך ללכת אל בית העסק בשביל לקבל את החשבונית. היא כבר תגיע אליו ישירות לדואר האלקטרוני שלו.

חשבונית ירוקה היא למעשה חשבונית שאיננה מודפסת אלא מועברת ישירות אל המייל של הלקוח, במקרים מסוימים אפילו להודעה בוואסטאפ או הודעת SMS למכשיר הסלולר. הרעיון הוא, במקום להשתמש בנייר ולהדפיס את החשבוניות, כפי שהיה נהוג עד לפני לא מעט שנים ועדיין נהוג במקומות ובמצבים מסוימים, הרי שאפשר לקבל את החשבונית ישירות למייל בכל עת.

כך למשל, אם אנחנו עושים עסקה עם סליקה באינטרנט דרך אתר אינטרנט מסוים, אז בסיום התהליך אחרי שאנחנו מקבלים הודעה שהתשלום אושר והעסקה בוצעה, אנחנו נקבל הודעה שחשבונית תשלח אלינו למייל. בדרך כלל זה יקרה מיד, לעיתים זה ייקח כמה שעות, עד שנקבל לתיבת המייל שלנו את החשבונית עם פירוט על העסקה שביצענו. צריך להדגיש כאן, שיש מקרים שהחשבונית לא מגיעה ישירות למייל אלא לתיבת הספאם, וצריך למשוך אותה משם.

עבורנו כלקוחות יש יתרונות רבים ברעיון של חשבונית ירוקה. בצורה כזו, אנחנו לא צריכים לשמור ניירות, אנחנו לא צריכים לחפש את החשבונית אלא היא נמצאת כל הזמן במייל, אנחנו יכולים כמובן לשמור אותה על המחשב שלנו, אנחנו יכולים לקבל אותה לכל מקום ובכל זמן, גם אם אנחנו לא נמצאים בארץ וגם אם כן, נוכל לקבל אותה אלינו לתיבת המייל (אשר מן הסתם, במקרים רבים, תופיע אצלנו גם במכשיר הסלולר וגם בטאבלט), וכן אנחנו יכולים להעביר אותה לכל מי שאנחנו צריכים, בין אם זה רואי חשבון או גורמים אחרים.

יש עוד סיבה מדוע משתלם להשתמש בחשבונית ירוקה והיא, אם יש לנו צורך לקבל חשבונית חלופית, מסיבה כזו או אחרת, אז מאוד קל לבית העסק לאתר את הנתונים שלנו ולהוציא עבורנו חשבונית חדשה. זה פשוט ומהיר.

אולי יעניין אתכם גם: קידום אתרים בגוגל

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן