הטסט בדרך? איך להתכונן

טסט זה משהו שאנחנו חייבים על פי חוק לעשות פעם בשנה. מצב הרכב שלנו מאוד משפיע על צורת הנהיגה והבטיחות שלנו ושל שאר משתמשי הדרך. לצערנו, תאונות דרכים יכולות לקרות בשל מצב רעוע של הרכב, צמיגים שחוקים או מצב מנוע גרוע שהיו יכולים להימנע דרך טסט לרכב ולראות שמצבו תקני.

מה עושים לפני שניגשים לטסט?

לפני שאתם נכנסים למוסך לעבור טסט חשוב שתבדקו מראש שהרכב שלכם תקני בכל המערכות שלו. הכרחי לבדוק את כל הדברים הבולטים בהתחלה – צמיגים תקניים ולא שחוקים, פנסים רגילים ואורות גבוהים ועוד. מומלץ מאוד להיכנס לפני זה למוסך מקצועי ואמין שמספק שירות טיפולים לרכב, שיעבור על כל הדברים של הרכב וייתן לכם אישור שהרכב תקני וכשיר לעבור את הטסט בשלום.

זה יהיה סתם חבל לעבור את כל התור הארוך לטסט ובסוף לגלות שחסר לכם כמה דברים או שיש לכם משהו שצריך להחליף. וודאו קודם כל שהרכב שלכם תקני כולו על כל הפריטים והמערכות ורק לאחר מכן להיכנס לעשות טסט!

סימנים מחשידים

יש דברים שכבר מבעוד מועד כדאי לשים אליהם לב לפני שאתם ניגשים לטסט, על מנת שתוכלו לפרוס את כל המטלות שלכם כמה דקות בכל יום לדברים שונים של הרכב – מצברים, צמיגים, פנסים, שמשות, מגבים ועוד. אם תשאירו הכל לרגע האחרון אתם עלולים למצוא את עצמכם שורפים יום שלם על תיקון רכיבים שונים של הרכב. זה יגזול לכם המון זמן וכסף באותו יום, וסתם כאב ראש עצום.

אם נדלקת נורה אדומה, לטפל בה מייד ולא לחכות שמצב יחמיר. לפעמים ניתן לתקן בעיה כשהיא קטנה בזול מאשר להמתין ואז לשלם עליה ביוקר בזמן הטסט. זה הזמן להכניס את הרכב שלכם למוסך מקצועי ומנוסה שיעבור על כל הרכב ויטפל בכל הבעיות אותם בודקים!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן