רוצים לתלות שלט על בניין? זה מה שאתם צריכים לדעת

בניינים משמשים למגורים אבל אפשר לנצל את הקירות גם למטרות פרסום. הפרסום אפקטיבי במיוחד בבניינים גבוהים ובמיקומים המסמוכים לצירי תנועה ראשיים כמו נתיבי איילון, אבל גם במיקומים שבתוך העיר. שלט שבולט למרחקים מקל על הגישה לבניין שלכם, אם מדובר בבניין מסחרי ואתם רוצים למשוך לקוחות וספקים.

אפשר לשים שלטים בגדלים שונים, בהתאם לצרכים שלכם, וזאת כדי להשיג חשיפה מקסימלית וגם לא לפגוע בעובדים בבניין מאחר ששלט מסתיר את הרחוב ומונע חדירת קרני שמש. שלטים גבוהים מתאימים גם לבניינים בהקמה וניתן למסור באמצעותם מידע רב על עלות הדירות שבבנייה.

איזה שלט עדיף לתלות?

לפני שמתחילים בביצוע תליית שלטים בגובה, כדאי להגדיר את הצרכים שלכם ולהבין איזה מסר ומידע אתם מעוניינים להעביר דרכו. כמות האינפורמציה חשובה במיוחד ולפיה תקבעו את גודל האותיות ואת פיזורן על השלט. חשוב לכלול בו את הלוגו של החברה בעיצוב אטרקטיבי. שלט כזה אינו מיועד להתקנה עצמאית ולכן חשוב שאנשי מקצוע יבצעו אותה, וזאת מאחר שמדובר בפעולה מסוכנת בגובה רב.

לביצוע הפעולה נדרש ציוד מקצועי, שימוש בכלי עבודה וטיפוס על מנוף כדי לגשת למיקום המדויק של השלט. שיקול חשוב אחר הוא עלות השלט וזאת בהתאם לתקציב שלכם, מאחר שמדובר בהוצאה לא קטנה. לעתים יש אילוצים בגלל שלטים של חברות אחרות ויש לקחת זאת בחשבון.

פנייה לחברה אמינה

פעולת התלייה היא כאמור קשה מבחינה פיזית ולכן כדאי לפנות לחברות המתמחות בתחום ולהקפיד על כל כללי הבטיחות. תוכלו לדרוש אישורים פרטיניים עבור העובדים שיגיעו, אשר מעידים על ניסיון ורמת ביצוע גבוהה. מומלץ להתייעץ עם נציגי החברה בעניין גודל השלט ומיקומו.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר http://s-israel.co.il!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

אולי יעניין אותכם?

סרטי תדמית

השימוש בסרטי תדמית גדל בשנים האחרונות, והוא כיום דרך נפוצה לקדם את העסק שלך. עם זאת, סרטים אלה יכולים להיות יקרים מאוד. השאלה היא איך

קרא עוד »

מה זה קנאבידיול?

קנאבידיול הוא תרכובת כימית הקיימת בצמחי קנאביס וגם בצמחי קנבוס. נעשה בו שימוש בכל כך הרבה דרכים שונות עד שקשה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות שלו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן